Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak iPhone


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Brak iPhone

Co się dzieje z iphonami? 11 pro max i 12 pro max. Chciałabym przedłużyć umowę a niestety brak od wielu miesięcy tych modeli. 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Brak iPhone

@Elwira777  jest problem z dostawą, poszukaj w Salonach Orange, można bez abonamentu na raty też tam wziąść, bo w sklepie www Orange możesz jeszcze długo czekać 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak iPhone

@Elwira777 czy urządzenie weźmiesz z przedłużeniem abonamentu, czy poza abonamentem to cena będzie podobna. Uważam, że skoro brak urządzenia, to nie ma sensu czekać, przedłuż umowę, a iPhona weź z innego sklepu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Brak iPhone

Korzystniejszym rozwiązaniem dla mnie jest skredytowanie telefonu i przedłużenie umowy. Poza tym na rynku brakuje tych modeli,  brak wyboru koloru i pojemności. Szkoda, ze konsultanci nie są w stanie udzielić konkretnej informacji. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak iPhone

@Elwira777  skoro iPhone brak na magazynie i dostawa nie wiadomo kiedy, to jak konsultant ma ci udzielić, konkretną odpowiedż, nie wiem czy czekanie ma sens, bo można czekać jeszcze kilka miesięcy.

Jeszcze dodam... iPhone 11 pro Max możesz się nie doczekać 😐


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak iPhone

@Elwira777To ja doradzę inaczej...Jeśli bardzo Ci zależy na konkretnym sprzęcie warto "zaprzyjaźnić się" z lokalnym Salonem (nie przedstawicielstwem-ajentem) i zaklepać sobie w najbliższej dostawie. Przez stronę łatwiej, ale....tu pewniej. Może nawet by się udało przekonać obsługę do zamówienia z magazynu tego, co konkretnie szukasz??


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Brak iPhone

Ciagle słyszę odpowiedz „nie wiem” czy to problem związany z pandemia a może Apple pogniewalo się na polskich operatorów.... jest problem z dostawia o tym dowiedziałam się tutaj a nie od pracownika. Ale cóż może przeżyje 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Brak iPhone

O iPhonie 11 pro Max podobno mogę już pomarzyć ( nie wiem dlaczego  to jeden z nowszych modeli ) myśle o iphon 12 pro max 128 GB srebrny 

Anonim

Nie dotyczy

Brak iPhone

@Elwira777  iPhone 11 powoli znika z rynku, nie produkują już go, jedynie pojawia się jak magazyny gdzieś czyszczą, popularność robi swoje i niższa cena, niż rok temu 😉