Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO

Cześć, czy da się jakoś ustawić, żeby za każdym kliknięciem w aplikacji mój orange nie dodawały się na pulpicie usługi Orange, na zdjęciu pokażę o co chodzi.

IMG_20220910_131722.jpg

___________________

* Doprecyzowałam temat, wstawiłam grafikę dodaną jako załącznik oraz przeniosłam z działu Konto Mój Orange - moderator Kinga

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO

@k232 uważam, że to nie aplikacja wrzuca usługi Orange. Raczej stawiam na konfigurację adroida w telefonie. Proponuję poszukać w ustawieniach.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO

@ketrasaArtur doladowywałem przed chwilą konto przez aplikację i przez te kilka kliknięć tyle narobiło mi tych usług Orange to co widać na zdjęciu , może ktoś jeszcze będzie wiedział ale dzięki 👌


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO


@k232napisał(-a)

@ketrasaArtur doladowywałem przed chwilą konto przez aplikację i przez te kilka kliknięć tyle narobiło mi tych usług Orange to co widać na zdjęciu , może ktoś jeszcze będzie wiedział ale dzięki 👌


Przychylam się do zdania @ketrasaArtur. U mnie w każdym razie aplikacja MO niczego nie dodaje do pulpitu. Co oczywiście nie zmienia mojego zdecydowanie negatywnego zdania na jej temat. Jeśli nie jesteś z jej działania zadowolony to ją po prostu odinstaluj: wtedy nic Ci ona w systemie nie namiesza, na 100%.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO

Napisałem temat i nagle aplikacja działa poprawnie, cuda na kiju 😁


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO


@k232napisał(-a)

Napisałem temat i nagle aplikacja działa poprawnie, cuda na kiju 😁


Nie, to nie dlatego że ty napisałeś post tylko dlatego że aplikacja odczytała mój post i się przestraszyła.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Automatyczne dodawanie skrótów do usług Orange na telefonie po wejściu w apkę MO


@j131napisał(-a)

@k232napisał(-a)

Napisałem temat i nagle aplikacja działa poprawnie, cuda na kiju 😁


Nie, to nie dlatego że ty napisałeś post tylko dlatego że aplikacja odczytała mój post i się przestraszyła.


🤣🤣🤣... cuda, cuda ogłaszają 😁😉