Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczna zmiana SMS na MMS


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Automatyczna zmiana SMS na MMS

Witam! Posiadam tel Samsung Galaxy s6 na kartę i mam taki problem. Przy wysłaniu większej ilości SMS zmienia się na MMS. Jest to bardzo irytujące i prosiłbym o jakieś rady, czy można coś z tym zrobić aby długie wiadomości były wysyłane jako SMS a nie MMS.

Pozdrawiam   🙂

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Automatyczna zmiana SMS na MMS

@daroz Zobacz tu sms na mms


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Automatyczna zmiana SMS na MMS

Miło zobaczyć znanego mi już entuzjastę  🙂

Próbowałem coś tam wygooglować i znalazłem tylko tyle żeby w ustawieniach wiadomości SMS ustawić na "Alfabet gsm" ale nic mi to nie dało 😞

Mam niewiele czasu na szukanie info w sieci gdyż zaraz do pracy i wogóle niesamowity brak czasu, dlatego bardzo oczekuję szybkiej podpowiedzi, odnośnie rozwiązania mojego problemu  🙂 Pozdro.

Anonim

Nie dotyczy

Automatyczna zmiana SMS na MMS

@daroz jeszcze cos znalazlem na S6 wysylanie-wiadomosci-SMS-i-MMS

Anonim

Nie dotyczy

Automatyczna zmiana SMS na MMS

Polecam aplikację http://www.dobreprogramy.pl/GO-SMS-Pro,Program,Android,49244.html Sam sobie ustawiasz limit wiadomości, możesz wysłać nawet i 10 smsów w jednej wiadomości sms 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Automatyczna zmiana SMS na MMS

W tel nie da się ustawić? To jakiś absurd, żeby w takim tel nie móc ustawić sobie wysyłania kilku SMSów w jednym tylko ściągać jakieś apki zamulacze.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Automatyczna zmiana SMS na MMS

Szukałem sposobu na długie smsy lecz nic nie znalazłem. Choć nie mam S6 tylko a3(2016)  to sposób który ty podałeś daroz, aby ustawić na alfabet gsm, mi pomógł. Teraz mogę wysyłaś długie smsy. Dzięki!!!Emotikon: LOL