Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacje


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Aplikacje

Witam

Mam pytanie, w kwestii aplikacji 

Mianowicie gdy wejdę w ustawienia, następnie Aplikacje

To niektóre aplikacje nie mają żadnych megabajtow w pamięci. Np aplikacja email ma zajęte w pamięci 21.2 mb

A inne mają 0.00 mb

I gdy wejdę normalnie w aplikacje i chcąc wejść np w usługi operatora to mam taki komunikat

 

menu główne nie zostalo zainicjowane 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacje

Usługi operatora nie są standardową aplikacją i to dlatego.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Aplikacje

Może i tak ale do tej pory mogłem bez problemu w nie wejść aż do teraz

Ponadto chciałbym wiedzieć jeszcze skąd zerowe aplikacje w kontekście ich danych

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacje

@Aborows40  bez zrzutów z telefonu, co to za aplikacje z zerowym zajętym miejscem w telefonie, mogę zgadywać w ciemno, aplikacje systemowe, te nie zawsze pokazują ile zajmują miejsca w pamięci, czasem po aktualizacji jakieś szczątki pozostaną i też cuda się pokazują, jak miałeś aktualizację telefonu o Twardy Reset czyści pozostałości po starociach, tak poza tym w Windows jest podobnie, są katalogi systemowe gdzie dostępu nie ma nawet Administrator > wielkość ich 0, nawet szczegółów nie zobaczysz katalogu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Aplikacje

20190802_183722.jpg

 

20190802_183742.jpg

 

20190802_183800.jpg

 

20190802_183817.jpg

Wrzucam screeny,dodam że nie miałem żadnej aktualizacji ani hard resetu

To telefon mojej mamy i dopiero to zobaczyłem

Tych aplikacji z stanem 0.00 jest prawie 3/4


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacje

Widać, że masz wyłączoną aplikację Google. To się nie dziw, że wyłączając systemowe aplikacje tracisz stabilność. Taki komunikat jest tez przy pierwszym wyłączeniu.
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacje

@Aborows40  to Android chyba 5 jak się nie mylę, powyłączane aplikacje i te z 0 to wyczyszczone pewnie (lub nie aktualizowane czy używane), stąd takie coś, to normalne jest, są zaszyte w Androida stąd się wyświetlają, jeśli telefon mamy to tylko do dzwonienia, im mniej zbędnych aplikacji tym telefon szybciej działa, nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz jeszcze, ale jak jeszcze masz jakieś pytania to pisz.

Mapy możesz wyczyścić i wyłączyć, bufor wydruku też, lokalizację też wyłącz, chrome wyczyścić i wyłączyć jak z netu nie korzysta, android system webview, sporo tam można zbędnego powyłączać, bo ten android na to pozwala.