Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aparat przedni w samsung a5 2016


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Aparat przedni w samsung a5 2016

Cześć. W poniedziałek odebrałam telefon z przedłużona umowa. W salonie tylko spr czy nie jest pekniety czy się włącza itd.Po włączeniu i wprowadzeniu wszystkich swoich danych chciałam pobawić się tel, sprawdzić apart itd. No i tu jest problem. Na przednim aparacie pokazują się tak jakby tłuste plamy. Myślałam, że może obiektyw jest brudny, zakrylam aparat a plamy nadal są. Więc ewidentnie coś w środku z aparatem bądź wyświetlaczem. Ktoś miał taki problem? Dziś zanioslam tel na gwarancję. Tylko pan konsultant wpisał trochę beznadziejnie: rozmazane zdjęcia z przedniego aparatu. Załączam zdjęcie do wglądu
20161031_205027.jpg
8 ODPOW. 8

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Aparat przedni w samsung a5 2016


Karolina2 napisał(-a):
 Dziś zanioslam tel na gwarancję. Tylko pan konsultant wpisał trochę beznadziejnie: rozmazane zdjęcia z przedniego aparatu.

Wg mnie zabrudzona lub wadliwa matryca -  telefon do naprawy.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Aparat przedni w samsung a5 2016

Martwi mnie to, że konsultant wpisał tak beznadziejnie i będę się z tym tułac dłużej niż to warte
Anonim

Nie dotyczy

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Karolina2 A mnie zastanawia, dlaczego został odebrany jak, było cos nie tak już w salonie ? 

Anonim

Nie dotyczy

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Karolina2 dlatego czasem warto sprawdzić dokładnie sprzęt przed podpisaniem umowy. Teraz będzie to traktowane jako naprawa gwarancyjna, przed wyjściem z salonu gdy podpisywałaś umowę dostałabyś wówczas inny, sprawny tel. To tak na przyszłoąć. Naprawią Ci to, albo wymienią na nowy, ale......trochę pewnie poczekasz....ok 14-21 dni. Nie martw się.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Anonim Do głowy mi nie przyszło, że będzie problem z aparatem. dzięki

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Anonim W salonie sprawdziłam tylko czy telefon nie jest uszkodzony z zewnątrz wyświetlacz, tył telefonu i czy się włącza. Do głowy mi nie przyszło by sprawdzić przedni aparat... W sumie jakbym wiedziała że się przewroce, to bym usiadła 😉
Anonim

Nie dotyczy

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Karolina2 owszem gdyby człowiek wiedział to by sobię usiadł....ja takie rzeczy sprawdzam i nie interesuje mnie co myśli sobie konsultatnt. za to w końcu płacę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Aparat przedni w samsung a5 2016

@Anonim wezmę sobie twoja radę do serca i przy odbiorze na pewno sprawdzę 😉