Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 7 w samsung s6

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6


Horrorman1 napisał(-a):

Czy poślizgiem można nazwać okres kilkumiesięczny?


@Horrorman1 Poczytaj tutaj http://next.gazeta.pl/internet/1,104665,11605944,Kto_odpowiada_za_brak_aktualizacji_twojego_telefonu...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Kolego ty mi nie pisz jak to działa bo skoro inni operatorzy dali rade wypuścić aktualizacje trzy miesiące temu to o czym ty piszesz twoja wypowiedź mija się z celem
Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6

@rafal4646Myśle że nie wyszyscy dali 3 miesiące temu

Przechwytywanie.PNG


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Ale orange mogło by być chociaż pierwszy raz a po drugie nie pisałem że wszyscy totalne dno

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Android 7 w samsung s6

 

No i czekamy dalej... tylko Orange się ociąga... Dla przykładu telefon z francji dostał już trzecią aktualizację dla 7.0 a w orange nawet pierwszej...

 

I proszę nie wciskajcie mi że to wina samsung jak rom zawsze idzie od samsunga, przechodzi przez akceptacje i korekty operatowa i potem laduje na serwerze producenta, a google nic nie ma do terminu wydania brandowanego romu!.

 

Czekamy już marzec, kwiecień, maj i prawie cały czerwiec i czisza, osobiście codziennie sprawdzam czy wreszcie orange nie zaakceptował romu aby samsung bo udostępnił...

Czy ktoś z Orange może ustalić dlaczego tak się ociągacie!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Kolego wyobraź sobie że w t-mobile mają już drugą łatkę do systemu a nasze leniwe orange dalej nic to jest niesamowite jak można się bawić tyle czasu z tą aktualizacja dosłownie szlak człowieka chce trafić nie można odpalić niektórych aplikacji bo oczywiście im się nie chce wydać aktualizacji a oni piszą taki bzdety niewiem ile jeszcze można czekać

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Jeszcze jak napiszesz w komentarzu parę słów prawdy to zwracają ci uwagę.

Jak tylko skończy mi się umowa to opuszczam tą sieć i jej tzw. specjalistówo od siedmiu boleści.

Nawet nie potrafią podać przybliżonej daty aktualizacji. Dno.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Przed chwilą kontaktowałem się z infolinią Samsunga. Okazuje się, że doradcy Orange informując o tym, że aktualizacja jest uzależniona od producenta telefonów, czyli Samsunga, mijają się z prawdą.

Samsung już dawno udostępnił aktualizację Androida 7.0 wszystkim operatorom sieciowym, w tym i Orange.

Im się po prostu nie chce tknąć palcem bo mają swoich klientów gdzieś. Mało tego zwalają winę na Samunga.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Masz rację przekazują tylko głupoty które ich nauczyli na pamięć a co najlepsze oddzywaja się jeszcze inni którzy niby mają poziom 28 itp. I takie same rzeczy opowiadają a w zeczywistosci nie maja zielonego pojęcia o czym piszą. Nie wiem czy im płacą za to, co wypisują. Tyle z mojej strony totalne dno to orange po 19 latach stwierdziłem że moje dni są tu policzone i będę to przekazywał wszystkim moim znajomym zeby się tu nie pchali.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

Totalna paranoja niewiem czy ci goscie z Orange w ogóle żyją w naszych czasach i nie wiedzą że jest konkurencja obsmaruje was na wszystkich forach