Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 7 w samsung s6


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

To jest śmieszne że inni wypuścili aktualizacje kawał czasu temu a ci się tłumaczą dziwnymi chistoriami ale to tylko świadczy o ich pracowitości i całego podejścia do sprawy żenada
Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6

@rafal4646 Czy czytałeś post @Mikołaj ? Jest tam wszystko wyjaśnione.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Android 7 w samsung s6

pięknie... już tylko Orange nie wydał android 7.0 na Galaxy S6 - minęło prawie 3 miesiące a w Orange cisza... T-Mobile był pierwszy poten z wolnego rynku XEO, potem plus i dziś nawet ociągający się Play wydał...

 

Poza tym ktoś zablokował mi konto na forum-co automatycznie zablokowało dostęp do mojego "Mój orange" czyli zarządzania numerem, płatnościami itp... nie wiem czy to nie SZANTARZ ze strony operatora że wytykam problem, na szczęście e-faktura przyszła mi na emaila bo przez Mój Orange nie mogłem nic pobrać bo "dostęp zablokowany"...


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Android 7 w samsung s6

@MarcinB_24 Blokada konta na Nasz Orange nie wiąże się z blokadą na Mój Orange. Jeżeli masz problem z logowaniem do portalu sugeruję zgłoszenie przez np. chata obsługowego.

Odnośnie aktualizacji w samsungu s6 postaram się podpytać i dam znać jak się czegoś dowiem. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Android 7 w samsung s6

No muszę przyznać że to jest irytujące ze do tej pory nie ma aktualizacji ale to tylko w orange
Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6


rafal4646 napisał(-a):
No muszę przyznać że to jest irytujące ze do tej pory nie ma aktualizacji ale to tylko w orange

@rafal4646 a co ja mam powiedziedż że moja S4 ma jeszcze androida 5.0.1 i nie dostała  6.0  i 7.0 ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Od dłuższego czasu próbuję się cos dowiedzieć od Orange. Otrzymałem odpowiedź, że za aktualizację Androida 7.0 odpowiada producent telefonów, czyli Samsung. Oczywiście jest to totalna bzdura.

Od Orange nie mozna się nic dowiedzieć. Cieszę się, że za klika miesięcy kończy mi się umowa będę mógł zmienić sieć na inną. Wam też radzę.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Obawiam się kolego, że niczego się nie dowiesz. Już próbowałem.

Anonim

Nie dotyczy

Android 7 w samsung s6

Aktualizacje Androida u Operatorów zawsze mają poślizg, jak kto chce szybkich aktualizacji to telefon kupić w sklepie, zmiana Operatora niewiele daje, można trafić na gorszego, ja tam nie narzekam na Orange, Play czy T-Mobile kilkakrotnie już mi podpadły, tak na koniec można dogadać się z Serwisem Samsunga i wgrać czysty Soft ten najnowszy, w zgłoszeniu napisać że stary soft niestabilny, będzie jak się uda za free, lub niewielką opłatą, potem jednak aktualizacje będą częszcze.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Android 7 w samsung s6

Czy poślizgiem można nazwać okres kilkumiesięczny?