Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

Wczoraj, tj. 31.10.2023 Samsung wypuścił aktualizację oprogramowania do Amdroida 14 i One UI 6.0 dla smartfonów serii Galaxy S23 w regionie EUX. Kiedy można spodziewać się tej aktualizacji dla telefonów z tej serii z brandem Orange Polska?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

Już jest. Ja już zainstalowałem, ale przez Samsung Switch na komputer. Zainstaluj ten program na Windows https://www.samsung.com/us/support/owners/app/smart-switch
podepnij telefon - tylko dobrym kablem, najlepiej oryginalnym Samsunga i instalujesz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

@lukgrzywacki Orange musi "zrobić swoje" w sofcie (zresztą tak jak każdy operator), śmiem twierdzić że na pewno do końca roku się wyrobią, być może nawet do końca listopada, nie mniej trzeba cierpliwie czekać, bynajmniej tu nie znajdziesz w 100% pewnej informacji, to jest forum samopomocowe użytkowników takich jak Ty. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

@slav72 zapytałem mając nadzieję, że może jakiś znawca tematu bezpośrednio z Orange odpowie na to pytanie. Bo teraz już chyba nie da się pozbyć brandu operatora tak łatwo jak dawniej, chociażby za pomocą Odina?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23

Już jest. Ja już zainstalowałem, ale przez Samsung Switch na komputer. Zainstaluj ten program na Windows https://www.samsung.com/us/support/owners/app/smart-switch
podepnij telefon - tylko dobrym kablem, najlepiej oryginalnym Samsunga i instalujesz.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Android 14 i One UI 6.0 na Samsung Galaxy S23


@lukgrzywackinapisał(-a)

Wczoraj, tj. 31.10.2023 Samsung wypuścił aktualizację oprogramowania do Amdroida 14 i One UI 6.0 dla smartfonów serii Galaxy S23 w regionie EUX. Kiedy można spodziewać się tej aktualizacji dla telefonów z tej serii z brandem Orange Polska?


nie wiem co to za ragion EUX ale dla S23 ultra kupionego w Salonie Samsung w Arkadii czyli non branded nie mam jeszcze wersji finalnej. 

Fakt mam Andka 14 bo jadę na beta ale czekam jak na zbawie bo Google PAy nie hula na beta......