Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Huawei P8 Lite


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Huawei P8 Lite

Mam telefon zakupiony nie u operatora, jednak wciąż nie mam aktualizacji. W takim razie aktualizację powinnam dostać od Orange czy producenta?

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@merriadok, jeśli masz telefon kupiony "na wolnym rynku" to najprawdopodobniej masz oprogramowanie producenta telefonu i dostaniesz aktualizację zaraz po wydaniu jej przez producenta urządzenia.

 

Ale... 🙂 nawet urządzenia kupione na wolnym rynku mogły być wstępnie przeznaczone do operatorów i mieć wgrane oprogramowanie operatora, dlatego trzeba sprawdzić wersję oprogramowania w telefonie. To Android? W takim razie wejdź w Ustawieniach w zakładkę informacje o telefonie, Informacje o oprogramowaniu i napisz nam tutaj nazwę i numer wersji oprogramowania.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

ALE-L21C432B200
Mam Androida 5.0.1

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktualizacja Huawei P8 Lite

@merriadok, to Huawei P8 Lite, prawda? Numer softu wskazuje na to, że to oprogramowanie wprost od producenta, bez żadnych dodatków operatorów, więc nie musisz czekać na wydanie aktualizacji od nas. 

Podłącz się do WiFi, poszukaj aplikacji HiCare (może być w folderze Narzędzia), wybierz zakładkę Serwis i dotknij Aplikacja do aktualizacji ROM, postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jeśli zobaczysz komunikat, że oprogramowanie jest aktualne to znaczy, że aktualizacja nie jest dostępna przez sieć (decyduje o tym producent). 

Można wtedy spróbować zrobić aktualizację za pomocą komputera, ale to już nieco bardziej skomplikowane, instrukcje np. tutaj: http://www.download.net.pl/huawei-p8-lite-i-android-60-instalacja-oficjalnej-aktualizacji/n/8346/


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Aktualizacja Huawei P8 Lite

Dziękuję za pomoc.