Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysoki ping

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

wysoki ping

Dobry wieczór. Ok 2 tygodni temu zakypilem internet w Orange. Jest to karta SIM z 250 GB do wykorzystania. Karta znajdowala się już w airboxie i dwóch routerach: Huaweiu b315 i TP-Link TL-MR6400. Intenet przez 90% dnia skacze w granicach od 3mb/s do 50 kb/s, jest tak wolny że polaczenie się ze stroną trwa 5 minut nie mówiąc już o graniu w cokolwiek przez sieć. Najgorzej jest w godzinach popołudniowych, wtedy ściągania trzyma się na granicy 100 kB/s jednak nawet o 1 czy 2 w nocy bardzo często spada do prędkości 500 kB/s i pingu ~2000. Rozumiem że antena może być orzeciwzona ale w wrodku nocy raczej jest to mało prawdopodobne. Ten internet to katorga nie warta złamanej złotówki, także mam nadzieję że jest jakiś sposób na rozwiązanie problemu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

wysoki ping

Okazało się, że w mojej usłudze są tzn lejki i po prostu pomoc techniczna już mi je zdjęła i jest wszystko w porządku. Temat do zamknięcia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

wysoki ping

Próbowałeś na tylko 3G/WCDMA przełączyć się w ustawieniach routera? Jak diody i panel konfiguracyjny wskazuje Ci LTE, to sprawdź czy na 3G będzie mniejsze obciążenie i będzie działać lepiej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

wysoki ping

Okazało się, że w mojej usłudze są tzn lejki i po prostu pomoc techniczna już mi je zdjęła i jest wszystko w porządku. Temat do zamknięcia.