Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Wifi -calling działa mi bez brandu Orange - sprawdzone - ale to wyłączyłem, bo pogarsza !! Mnie jakość rozmów, dziwne, ale tak jest.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Mówimy o telefonie Realme GT ME ? Ja mam w domu sygnał 0 więc każda jakość rozmowy przez wifi callin mnie zadowoli pod warunkiem że bedzie działać....

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

@zbkusy  jak kupisz telefon przez internet, to masz 14 dni na zwrot, bez podawania przyczyny, więc kup ten telefon z tematu i przetestuj 😉

Jak wi-fi Calling nie będzie działać, to kup inny z listy telefonów wspierających volte, jakiś Xiaomi 😉

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB


@zbkusynapisał(-a)

Mówimy o telefonie Realme GT ME ? Ja mam w domu sygnał 0 więc każda jakość rozmowy przez wifi callin mnie zadowoli pod warunkiem że bedzie działać....


Musisz kupić telefon w sklepie Orange, na portalu www, musi mieć Wi-fi Calling w specyfikacji, jakiś Samsung czy Xiaomi, ten co w temacie się nie nada i to nie rozwiązanie w temacie, chyba że dla zabawy piszesz, to luz 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Niektórzy mogą nadawać na Xiaomi, ale używam od kilku lat ich produktów i nigdy nic się nie zepsuło. A co do telefonów Xiaomi to używam 11 T Pro 5 G i 11 Lite 5 G NE i nie dam złego słowa powiedzieć - wszystko śmiga i co chwile wychodzi nowy soft od chłopaków z miui.pl  . A akurat tych telefonów, bo nie mają procesorów MediaTeka tylko Snapdragon a te pierwsze nie mają wsparcia i nie wychodzi na nie nowy soft dlatego te które miałem na MediaTeku dawno ożeniłem.

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

@kris68  nie neguję że Xiaomi nie robi dobrych telefonów, cieszy fakt że masz 2 telefony Xiaomi i zadowolony jesteś z nich 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Tak à propos czy na wyświetlaczu pisze wam 5 G ? Bo u mnie albo LTE+, albo H — czy to, to samo ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

@kris68  nie, to nie to samo LTE+ to LTE z włączoną funkcją agregacji pasm, H to skrót od HSDPA i oznacza że jesteś w zasięgu sieci 3G, jeśli zaś będziesz w zasięgu 5G to tak właśnie wyświetlić się powinno.

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB


@kris68napisał(-a)

Tak à propos czy na wyświetlaczu pisze wam 5 G ? Bo u mnie albo LTE+, albo H — czy to, to samo ?


Jak nie masz brandu Orange, to 5G ci się nie wyświetli i nie skorzystasz z 5G, LTE+ to się wyświetla bo telefon wspiera agregację pasm, jak sygnał jest słabszy to masz H+ 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

No fakt nie mam brandu Orange, bo pierwsze co to go usunąłem. Tylko ważniejsze dla mnie nagrywanie rozmów ( bynajmniej nie z pociągów szpiegowskich ) tylko chodzi o to ze nieraz rozmawiam pół godziny i nie wszystko jestem w stanie spamiętać, a dwa choć nie wolno mam dowód co ktoś mówił a mnie bawi jak na poczatku rozmowy słyszę ze rozmowa jest nagrywana a ja na końcu rozmowy nieprzyjemnej dla mnie mówie: ładnie się pan/ni nagrał i słyszę trzask rzucanej słuchawki.