Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

wifi calling dla sms-ów

a tak w ogole jak myslicie, dostana stare flagowce jak s9+ ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

ja mysle ze tak, bo zaczeli od tej wlasnie serii 9

tylko ze Note jak dobrze kojarze 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

wifi calling dla sms-ów

zastanawia mnie brak jakiegokolwiek iphona. Czemu? Ekosystem Apple jest zamkniety i wszyscy dawno zrobili, chyba oprocz Plusa, ktory nie wspiera...

 

ale z tego co slyszalem to wsparcie sieciowe/opratorskie Apple jest platne, wiec moze jesli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Temat umarł 😕


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

wifi calling dla sms-ów

Nie koniecznie.

Prawdopodobnie SMSy przez WiFi pojawią się wkrótce na wszystkich iPhonach. Wraz z aktualizacją iOS do wersji 15.2 (public beta) zaktualizowały się ustawienia sieciowe dla Orange (do wersji 48.5.1):

IMG_0945.jpg

 

Teoretycznie SMSy powinny już działać. Niestety, mam Flexa więc nie mogę tego zweryfikawać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

wifi calling dla sms-ów

na razie nie dzialaja


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

wifi calling dla sms-ów

A jaką masz ofertę?

 

W międzyczasie sprawdziłem prepaida. Tam działa tylko wysyłanie SMSów, do odbioru wciąż jest potrzebne połączenie z siecią komórkową. Z kolei na innym forum znalazłem info że w ofercie abonamentowej wszystkich działa jak należy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

wifi calling dla sms-ów

korekta. Abonament nju mobile numer główny w ofercie 29 miesięcznie

 

Iphone 6s Plus aktualizowany jak wspomina  kolega @Duke  do iOS do wersji 15.2 (public beta) - działa wysyłanie SMS w trybie VoWiFi jak i odbiór sms.

 

Dla pewności wyłączyłem w Szwajcarii roaming. Roaming nie ma prawa działać od dwóch dni, nie wpuszcza do żadnej sieci - na wyświetlaczu Orange WiFi i pięknie SMSy idą w tym iOS 15.2 public beta.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Nie działa już wyłączyli co za firma tragedia !!!! Zorientowali się i wyłączyli a było tak idealnie -!!!! 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

wifi calling dla sms-ów

iPhone SE 2Gen, iOS 15.2 RC, ustawienia Orange 49.0 działają SMS w trybie samolotowym po WiFi.