Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szansa na światłowód


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

szansa na światłowód

Witam,

mieszkam w Piasecznie k.Warszawy w ktorym realizowana jest inwestycja na swiatlowod od orange. w centrum już są podłączone pierwsze budynki (około 15 na razie). Problem w tym, że ja nie mieszkam w centrum w bloku tylko w domku jednorodzinnym i wokół mnie też są same domki.

 

Na głównej ulicy (ul. pomorska) do której moja ulica (wybickiego) dochodzi został kładziony światłowód do studzienek, tą samą ulicą idzie mój kabel miedziany do centrali, a na mojej ulicy kable idą już napowietrznie po słupach do każdej posesji. 

 

Czy w związku z tym mam szansę na podłączenie światlowodu? Zależy mi na tym bo obecnie mam jedynie 2mb/s.

 

6 ODPOW. 6

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

szansa na światłowód

► Wpisy (oddo), poruszające tematykę zbliżoną do niniejszego tematu, zostały przeniesione z obszaru komentarzy do artykułów w Bazie Wiedzy: Światłowód - podstawowe informacje oraz Instalacja Światłowodu w mieszkaniu. Dwa z nich scalono, ponieważ były tożsame - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry,

 

Leśne skrzaty ogłaszają na lewo i prawo ze w styczniu roku pańskiego 2017 światłowód zawita do Częstochowy. Uprzejma pani w oddziale orange w Częstochowie oznajmila mi ze światłowód bedzie w pierwszej kolejności zakladany do bloków a ja jako porządny obywatel jestem tymi blokami otoczony i mieszkam w domku. Moje pytanie jest następujące, do kogo i na jaki adres moge wysłać pismo do orange motywujace podpięcie prywatnej posesji do światłowodu ? dodam fakt ze internet posłużyłby w słusznej sprawie rozwoju firmy ktora miesci sie na owej posesji. 

 

z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Adam


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 239
  • 326
  • 8

szansa na światłowód

@Spowa adres do korespondencji to Orange Polska S.A. ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

szansa na światłowód

 @Sebastian1

 

Cześć, znam adres do korespondencji tylko boje sie faktu ze wyśle tam pismo i ono zginie lub trafi do niszczarki zanim ktokolwiek je odczyta. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

szansa na światłowód

Zgłoś się tu oferty.orange.pl/internet/

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

szansa na światłowód

Zgłoszone. Wyskoczyło, że w okolicy 1 zgłoszenie, czyli pewnie moje.

 

Ogólnie orange decyduje się na podłączenia domków jednorodzinnych, czy tylko same bloki?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

szansa na światłowód

@szczepan997

powiem Ci tak, jeżeli mieszkasz na ulicy domków jednorodzinnych i wyskoczyło tylko 1 zgłoszenie to nie oznacza to, że tylko ty zgłosiłeś chęć podłączenia światłowodu. Wynika to z tego, że informacja, o ilości zgłoszeń, która pojawia się po wypełnieniu ankiety nie sumuje adresów numerów domów z danej ulicy, tylko ilość mieszkań pod danym adresem. Czyli jeżeli twój adres domu to ul. X 1, to otrzymasz inf.o 1 zgł., a jeśli wypełnisz ul. X  1/ nr mieszkania: 1,2,3 itd. otrymasz inf. o  3 i kolejnych zgłoszeniach.

Odnośnie twojego pytania to na mapce widać, że w niektórych miejscowościach Orange podłącza całe ulice domków, ale na to pytanie fajnie by było jakby odpowiedział ktoś z Orange.

Pozdrawiam.