Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

swiatlowod - 100 m od mojego domu idzie siec szkieletowa


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

swiatlowod - 100 m od mojego domu idzie siec szkieletowa

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: internet domowy). Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

witam mieszkam w malej miejscowosci gdzie swiatlowod zawita moze za jakies 5 lat mimo ze jakies 100 metrow od mojego domu idzie siec szkieletowa trzeba sie tylko do tego podlaczec dlaczego np ja sam nie moge sobie poprowadzic kabla i by orange tylko laskawie przyjechalo i podpielo swiatelka ja nie widze w tym problemu a orange twierdzi ze sie tak nie da trzeba czekac 5 lat to jest jakas masakra trzeba bedzie chyba zrezygnowac ze wszystkich uslug jakie u nich ma moja rodzina wtedy moze zaczna sie zastanawiac jak coraz wiecej ludzi zacznie uciekac bule 59zl za internet do 10mb gdzie swiatlo w tej cenie jest do 500 a przekopanie i polozenie kabla to jest jeden dzien roboty czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie moge tego zrobic?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

swiatlowod

Do sieci szkieletowej się nie da podłączyć bezpośrednio. Niestety nie da okablować całej Polski na raz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

swiatlowod - 100 m od mojego domu idzie siec szkieletowa

wejdz sobie na strone chceinternet.pl kable kladla firma nexera i oni twierdza ze operatorzy sa podlaczeni do tej sieci szkoly sa podlaczone z orange do tej sieci wiec jak sie do tego nie da? jest cala infrastruktura do tego zeby to podlaczyc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

swiatlowod - 100 m od mojego domu idzie siec szkieletowa

Orange ma umowę z nexera. Może to do końca półrocza jeśli chodzi o komercyjny start.