Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

Witam mam problem mianowicie na planach oddania inwestycji moj adres mial byc gotowy do podloczenia do 30 wrzesnia 2020 mija zaraz rok i dalej nic kazdy kontakt z orange to podawawnie innych dat i zadna z nich sie nie sprawdza 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

Powiem Ci że u mnie było tak że w domu miałem już podłączone gniazdo że światłowodem ale mój rejon nie był podpięty "ze światem" bo technicy nie mogli się przebić ze światłem pod ulicą później musieli robić jakieś nowe projekty i cały proces się wydłużył o kilka miesięcy, i to nie było w okresie pandemi. Niestety musisz się uzbroić w cierpliwość. Uwierz że Orange też by już chciało żebyś był podłączony i mógł płacić abonament 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

@Barto2401  były już takie tematy jak Twój poruszane na forum, niestety ale pandemia tylko pogłębiła obsuwy w realizacji projektów, pozostaje dalej dowiadywać się co jakiś czas u źródła i uzbroić się w cierpliwość.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

@Barto2401  pytanie jest nie kiedy oddadzą, ale  czy wogole oddadzą.. 

Pisałem o korespondencji z zespołem cppc i kontrolowaniu postępu prac w rejonie. Z obserwacji można się wiele dowiedzieć. Oczywiście nic pewnego, ale złapać ekipę techniczną z inwestycji i porozmawiać od serca... Zacząć trzeba od sprawdzenia co się dzieje w mapach zasięgu i projektach, a skończyć ma analizie odległości od wykonywanych inwestycji w rejonie. Napisz coś więcej, poszukamy... 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

Ja jedyny kontakt to kilka telefonów do samego orange tak jak pisałem każdy to podanie innej daty natomiast gdy spotykałem firmę instalujący światłowód na pytanie czy widzedza kiedy udadzą się na mój adres odpowiedz ze niedługo problem jest w tym ze większa cześć ulicy już ma a druga czeka już półtorej roku 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

@Barto2401ciesz sie ze przynajmniej podlacza predzej czy pozniej bo inni zostali wystwieni i sie raczej w tej dekadzie nie doczekaja


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

Powiem Ci że u mnie było tak że w domu miałem już podłączone gniazdo że światłowodem ale mój rejon nie był podpięty "ze światem" bo technicy nie mogli się przebić ze światłem pod ulicą później musieli robić jakieś nowe projekty i cały proces się wydłużył o kilka miesięcy, i to nie było w okresie pandemi. Niestety musisz się uzbroić w cierpliwość. Uwierz że Orange też by już chciało żebyś był podłączony i mógł płacić abonament 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

Do mnie są już pociągnięte kable w studzienkach . Wiec dużo do zrobienia chyba nie zostało . @Czullo 

Anonim

Nie dotyczy

opóźnienia z podłączeniem swiatłowodu

U mnie położenia infrastruktury poszło ekspresowo. To sieć Nexery. Od maja juz OPP z zapasami kabla wiszą na słupach. Jak tylko zauważyłam,  że kładą światełko sprawdziłam na ich stronie. Cały czas jest komunikat, że prace zakończą się za szybciej niż 9 miesięcy. Więc tu trzeba być cierpliwym.