Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

menu > usługi orange > lokalizacja


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

menu > usługi orange > lokalizacja

Cześć,

chciałbym zapytać i prosić o wyjaśnienie, w telefonie xperia M2 usługi orange > lokalizacja czemu po wpisaniu  numeru telefonu "jakiegoś" lub "swojego" przychodzą w olbrzymich ilościach sms treści:

 

Usługa "Blokada SMS Specjalny" jest aktywna, nie można wysłać SMS premium. Blokadę można wyłączyć przez Mój Orange na www.orange.pl/mojorange

 

dlaczego nie przyjdzie jeden z taką informacją tylko przyszło mi 80-parę i pewnie by przychodziły nadal, przerwanie przychodzenia sms'ów tej treści możliwe jest dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu ??? czy te sms są płatne to jest jakieś naciąganie, jak mam to rozumieć? - sprawdzone na dwóch telefonach w obu przypadkach taki sam efekt....

 

jak by ktoś miał jakieś sugestie to napiszcie

dzięki

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

menu > usługi orange > lokalizacja


alek_k napisał(-a):

Cześć,

chciałbym zapytać i prosić o wyjaśnienie, w telefonie xperia M2 usługi orange > lokalizacja czemu po wpisaniu  numeru telefonu "jakiegoś" lub "swojego" przychodzą w olbrzymich ilościach sms treści:

 

Usługa "Blokada SMS Specjalny" jest aktywna, nie można wysłać SMS premium. Blokadę można wyłączyć przez Mój Orange na www.orange.pl/mojorange

 

dlaczego nie przyjdzie jeden z taką informacją tylko przyszło mi 80-parę i pewnie by przychodziły nadal, przerwanie przychodzenia sms'ów tej treści możliwe jest dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu ??? czy te sms są płatne to jest jakieś naciąganie, jak mam to rozumieć? - sprawdzone na dwóch telefonach w obu przypadkach taki sam efekt....

 

jak by ktoś miał jakieś sugestie to napiszcie

dzięki


Są darmowe. Jakiś błąd w systemie, jeśli problem się powtarza zgłoś to do BOK. Z drugiej strony, jeśli masz blokadę na smsy premium, to takich nie wysyłaj.

 

Edit: Gdzie wchodzisz w te usługi, na stronie orange w telefonie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

menu > usługi orange > lokalizacja

Warto sprawdzić też czy w telefonie masz poprawny wpisany numer centrum sms. Powinien być to +48501200777.

Druga opcja dodatkowo do sprawdzenia to poprawne zamknięcie przeglądarki w telefonie i wszystkich procesów z tym związanych (bo być może strona sama się odświeża na urządzeniu). Jak nie wiesz jak to zrobić, wystarczy ponownie uruchomić telefon.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

menu > usługi orange > lokalizacja

to nie jest w żadej przeglądarce to jest w menu głównym (alfabetycznie), w trzecim oknie (po przewinięciu) jest "Usługi Orange"  i po kliknięciu do wyboru:

rozrywka

informacje

lokalizacja > Gdzie jesteście > zlokalizuj  << tutaj wpisuję nr telefonu

payback

 

dlaczego przychodzą sms'y w olbrzymiej ilości? a na zaprzestanie otrzymywania sms'ów pomaga reset telefonu

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

menu > usługi orange > lokalizacja

Android i inne nowsze telefony nie obsługują dobrze aplikacji STK. W starym klasycznym telefonie nie ma problemów.