Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

Witam wszystkich, chciałbym uzyskać jakiś numer kontaktowy do działu obsługi roszczeń infrastruktury we Wrocławiu. Czekam już ponad miesiąc na odpowiedź odnośnie przewodów idących przez moją działkę. Dziękuję za pomoc

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@lotrzyk007 na infolinii probowales sie czegos dowiedziec? To dzial w Urzedzie Miasta Wroclaw czy w Orange? 🤔


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@byczyn_86 Dzwoniłem do Orange ale powiedziano mi że tylko kontakt pocztowy przez skrzynkę w Skierniewicach. Jest to dział w Orange. Nie mogę po prostu się dowiedzieć jaki jest status sprawy, a kontakt pocztowy jest tragiczny. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@lotrzyk007 takie sprawy o ktorych piszesz wymagaja ze strony Orange szeregu czynnosci, sprawdzen ktore niestety trwaja, a skoro na infolinii przekierowali Cie do zalatwienia sprawy listownie to nic innego nie zdzialasz. Dodatkowo jest pandemia, ktora generuje opoznienia. Pozostaje cierpliwie czekac na odpowiedz. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@lotrzyk007Cześć. Rozumiem, że sprawa była zgłoszona listownie? Kiedy dokładnie pismo było wysłane? Numeru kontaktowego nie ma. Sprawę załatwiasz na infolinii. Doradca ma możliwość przesłania monitu w tej sprawie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@sebaswiderski sprawa została zgłoszona listownie. Wysłałem list 21 grudnia 2020r. Dzięki za podpowiedź, postaram się jeszcze raz skontaktować na infolinii 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@lotrzyk007Generalnie odpowiadamy do 30 dni. Natomiast zanim pismo dotrze a my odpiszemy to dajemy jeszcze jakieś 7 dni. Więc jak minie 37 dni i nie będziesz miał odpowiedzi, zgłoś sprawę Doradcy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

kontakt z działem obsługi roszczeń infrastruktury

@sebaswiderski Dziękuję za odpowiedź