Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

klient orange a orange warsaw festival

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

klient orange a orange warsaw festival

Witam,

 

posiadam telewizję, internet oraz telefon stacjonarny w orange. Byłam ostatnio w salonie orange dowiedzieć się czy jest to tytułem do skorzystania ze zniżki przy zakupie biletu na orange warsaw festival, niestety panowie okazali się niezbyt kompetentni i zamiast pomocy otrzymałam głupkowate spojrzenia i zero informacji. 

Tak więc czy ktoś miał taki sam problem? Czy te trzy usługi zakupione w orange są podstawą do zniżki czy tylko abonament na telefon komórkowy ?

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź  🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

klient orange a orange warsaw festival

@EwaM, z tego co w sieci piszczy..."Kup bilety na Orange Warsaw Festival!
W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange - sprawdź szczegółowy cennik poniżej. "

 

Szczegóły tutaj

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

klient orange a orange warsaw festival

Raczej tylko te promocje były "szyte" dla klientów ofert na abonament komórkowy w Orange. Z tego co pamiętam trzeba było wysłać smsa i dostawało się wówczas 15% rabat na bilet. Ale co do biletów na OWF - z doświadczenia wiem że warto czekać do końca 🙂 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

klient orange a orange warsaw festival

@EwaM, z tego co w sieci piszczy..."Kup bilety na Orange Warsaw Festival!
W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange - sprawdź szczegółowy cennik poniżej. "

 

Szczegóły tutaj

Anonim

Nie dotyczy

klient orange a orange warsaw festival

@EwaMwarto też śledzić profil Orange na Facebooku, Instagramie, twitterze oraz Blog Orange Polska - tam co roku są do zgarnięcia wejściówki w przeróżnych konkursach. Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

klient orange a orange warsaw festival

Są zniżki, info masz tutaj https://orangewarsawfestival.pl/pl/bilety
Zwróć uwagę, że nie na wszystkie rodzaje biletów sprzedaż już ruszyła.

W regulaminach w zależności od portalu zakupowego na bilety masz podany mechanizm jak zdobyć kod zniżkowy. Dowolna usługa mobilna lub stacjonarna uprawnia do kodu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

klient orange a orange warsaw festival

Dziękuję wszystkim bardzo za mega pomocne odpowiedzi 😉

 

Pozdrawiam serdecznie i wielkie dzięki!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

klient orange a orange warsaw festival

@EwaM

Cieszę się, że odpowiedzi okazały się pomocne ;). Rozważ proszę czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' Emotikon: Szczęśliwy

 

Pozdrawiam,
Rafał