Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet po światłowodzie - Strużka gmina Bobrowice: gdzie i w jaki sposób można się skontaktować?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

internet po światłowodzie - Strużka gmina Bobrowice: gdzie i w jaki sposób można się skontaktować?

Witam mam pytanie gdzie i w jaki sposób można się skontaktować w sprawie założenia światłowodu  w mojej miejscowości Ps. nie chcę rozmawiać z botem maxem w tej sprawie

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

internet po światłowodzie - Strużka gmina Bobrowice: gdzie i w jaki sposób można się skontaktować?

Salon Orange, lub infolinia sprzedaży, podaj lokalizację jeśli możesz i informacje, czy u ciebie jakieś pracę już są czy były. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

internet po światłowodzie - Strużka gmina Bobrowice: gdzie i w jaki sposób można się skontaktować?

nie było żadnych prac ale bardzo zależy mi na światłowodzie lokalizacja : Strużka gmina Bobrowice kod pocztowy 66-627


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

internet po światłowodzie - Strużka gmina Bobrowice: gdzie i w jaki sposób można się skontaktować?

@Korneliu  w Twojej miejscowości w większości zgłasza się Orange z miedzią do 80 Mb/s , ale zgłasza się też światłowód Orange. Maxa idzie obejść, wystarczy jak Maxiu zapyta w czym może pomóc odpowiesz lub napiszesz że chcesz dokonać zakupu usług i powinien Cię połączyć z konsultantem.