Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

bts - odmowa


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

bts - odmowa

@Anonim  Za to w sąsiedztwie tego budynku w 10-piętrowcu zasięg taki, że zęby wyrywa...:)


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

bts - odmowa

Dokładnie 😁 Ja mam taki sygnał że mogę nawet w piwnicy siedzieć i kreski na maksa mam 😀

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

bts - odmowa

No właśnie, wszyscy chcą mieć tylko nie mają wiedzy jak to działa. 

Sporo osób musi mieć kontakt (posiadają firmy) żeby normalnie funkcjonować. Nawet gmina jest w stanie udostępnić swój teren/budynek aby mieć jakiś grosz lub użytek dla mieszkańców. Tylko jak to dać do zrozumienia operatorowi? 🤔


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

bts - odmowa

@Rozli99  jak mu bardzo zależy na tym maszcie to nie martw się już ona sobie poradzi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

bts - odmowa

Napiszę do siedziby list z zapytaniem czy mają zamiar dalej coś działać czy już po robocie. Może ktoś doradzić co napisać/poruszyć aby uzyskać konkretną odpowiedź. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

bts - odmowa


@Rozli99napisał(-a)

Napiszę do siedziby list z zapytaniem czy mają zamiar dalej coś działać czy już po robocie. Może ktoś doradzić co napisać/poruszyć aby uzyskać konkretną odpowiedź. 


@Rozli99  Przede wszystkim napisz na adres korespondencyjny w Skierniewicach. Ul Jagiellońska 34 

Opisz dokładnie stan i poprzyj pomiarami i opisem speedtestów. Opisz popyt. I zadaj pytanie o rozbudowę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

bts - odmowa

Minął już dobry miesiąc, a tu 0 reakcji. Podkreślam że wysłałem do magendy (T-M)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

bts - odmowa

Minęło dobre 2 miesiące i cisza dalej ...