Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

awaria?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

awaria?

Jakieś problemy techniczne w Zielonej Górze? Nie działa internet w telefonie, zasięg słabszy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186
7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

awaria?

Możesz potwierdzić problem wśród znajomych? Jeżeli byłaby to awaria przekaźników to pozostaje zgłosić do BOK - najprościej i bezkosztowo - poprzez aplikację "Mój Orange" w telefonie, tam znajdziesz ikonę w prawym dolnym rogu - połączenie z doradcą, albo chata. W opcli połączenia z doradcą jest "temat" pomoc techniczna" - ja bym to wybrał.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

awaria?

Opcja "Mój Orange" odpada z uwagi na brak internetu i aktualnie brak dostępu do wifi Emotikon: Mrugający znajomi niestety w innych sieciach, a ci w Orange nie korzystają z internetu albo poza miastem... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

awaria?


Gingeros napisał(-a):

Opcja "Mój Orange" odpada z uwagi na brak internetu i aktualnie brak dostępu do wifi Emotikon: Mrugający znajomi niestety w innych sieciach, a ci w Orange nie korzystają z internetu albo poza miastem... 


@Gingeros Skoro piszesz tutaj, to znaczy że jakiś dostęp do internetu masz, więc proponuję to:

 

http://www.orange.pl/esupport_b2c_tech_help.phtml




Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

awaria?

Dzięki Misiek!  Zgłoszone Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

awaria?

Tak się składa, że mieszkam w Zielonej Górze i nie zauważyłem problemów. Sprawdzałeś/aś na innym telefonie? Dotyczy to całego miasta? Może to tylko modernizacja okolicznego nadajnika - to byłaby najprostsza odpowiedź na osłabienie zasięgu. 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

awaria?

Sprawa wyjaśniona. Soft w telefonie. Niestety restart był potrzebny