Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

@Xebritas kontaktowałeś się z BOK? Mnie już brak pomysłów...

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3


Xebritas napisał(-a):

@burebusek- przeglądałem, ale nic tam nie znalazłem na temat wsparcia lub braku wsparcia dla mojego modelu.

 

@Xebritas, bo wsparcie jest u Chińczyków po problemach, jakie występowały. Czytałem dzisiaj o tym.

Jakby Ci się chciało wsparcia, to masz w pasku adresu:

Wsparcie.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

Dzwoniłem na BOK, opisałem problem i dostałem informację, że zgłoszenie zostało złożone i mam się spodziewać kontaktu od technika w przeciągu 24h.

 

W systemie niby usługa jest widoczna jako aktywna, problem prawdopodobnie leży w tym, że nie zestawia się VPN.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

@Xebritas, własnie w większości przypadków problemów z aplikacją jest błąd z VPN-em...Myślę że jeszcze jakiś czas minie, zanim wszystko będzie działało jak trzeba...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

No mam nadzieję, że to jednak zadziała, bo WiFi Calling było usługą przez którą przeniosłem się z korzystniejszej oferty do Orange...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

Przed chwilą dostałem SMS'a, że działanie usługi zostało poprawione na moim numerze i faktycznie śmiga 🙂 Dzięki za pomoc Panowie.

 

Ale połączenie VPN jest konfigurowane dopiero po otrzymaniu SMSa konfiguracyjnego, pewnie problemem było przeniesienie numeru.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling na Oneplus 3

@Xebritas, super że zadziałało 😉 Wiesz? Tu na forum mamy taką złotą zasadę. Jeżeli któraś z odpowiedzi zasługuje na miano rozwiązania, proszę, oznacz ją. Pozwoli to na szybsze znalezienie jej osobom w podobnej sytuacji 🙂

Pozdrawiam
Maciej

 

@edit: ...ubiegłeś mnie 😉 super  🙂