Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

agregacja pasm pod LTE BIUROWY DLA FIRM


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

agregacja pasm pod LTE BIUROWY DLA FIRM

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, Witam Wszystkich 🙂

Jestem zainteresowany uruchomieniem pakietu LTE BIUROWY DLA FIRM w miejscowości Morawica, gmina Liszki, powiat krakowski.  Znajduję się w zasięgu dwóch nadajników Orange - Morawica Kościół ID:51162 (bliższy, o lepszym zasięgu) i Liszki Kościół ID: 4175 (dalszy) w zależności od usytuowania modemu. Witryna http://beta.btsearch.pl/ wskazuje, iż na obu tych nadajnikach jest wyłącznie LTE na paśmie 800MHz i co też udało mi się potwierdzić  po wykonaniu testów oprogramowaniem Network Cell Info. Niestety uzyskane przeze mnie szybkości internetu nie były wysokie no obu nadajnikach. 

Czy mógłbym uzyskać informację, czy na którymś z tych nadajników planowana jest rozbudowa lub modernizacja umożliwiająca zwiększenie prędkości poprzez agragację pasm? Jeśli tak, to kiedy i jakie pasma zostaną uruchomione? Niestety w salonie Orange, nie uzyskałem odpowiedzi na te pytania.

Dziękuję specjalistom za odpowiedź i pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

agregacja pasm pod LTE BIUROWY DLA FIRM

Według btsearch 51162 ma L1800 dodatkowo, więc agregacja powinna działać, jeśli dociera do Ciebie zasięg L1800. Do tego jak dojdzie do zmian i rozdzielenia L1800 dla Orange i T-Mobile to pojawi się dodatkowo L2100, bo stacja jest wyposażona w U2100. Pytanie kiedy się to stanie 😉