Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Witam, w mieście Września, woj, Wielkopolskie, transfer LTE, to porażka, Speedtest uzyskuje wyniki max 3mb/s zazwyczaj 1,5m/s downloadu, upload czasem wynosi więcej niż download, zaś czasem 0. Jestem zadowolony z waszej sieci, bo w innych miejscowościach uzyskuje dobre wyniki, ale w moim Mieście zamieszkania, internet to porażka, i to skłania mnie do poszukiwania być może nowej oferty u konkurencji. W tym samym miejscu u RBM mam transfer ponad 11mb/s. Skłania to do przemyśleń.

Czy naprawdę macie tak słabe nadajniki we Wrześni? czy są aż tak przeciążone?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Siła sygnału operatora ci się wyświetla, co do transferu, może nadajnik przeciążony, teraz gro korzysta z modemów LTE i sieć czasem nie wyrabia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Przelać na 3G zrób test i zobacz jakie będą wyniki. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Siła sygnału 99dbm. Co do 3G siła jest na poziomie 80dbm, transfer podobny lub słabszy 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września


@Mike91napisał(-a)

Siła sygnału 99dbm. Co do 3G siła jest na poziomie 80dbm, transfer podobny lub słabszy 


3G ma lepszy zasięg i jest stabilniejszy, coś nie tak masz więc ze sprzętem, wypadało by porobić testy na czyś innym.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Tak? Na tym samym sprzęcie w innej lokalizacji w małej miejscowości. Powidz LTE na sygnale 106dbm potrafi ciągnąć 30mb/s? W Gdyni 60mb/s przy sygnale 95dbm.

Więc obstawiam na to że BTS nie daje rady popostu ...

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września


@Mike91napisał(-a)

Tak? Na tym samym sprzęcie w innej lokalizacji w małej miejscowości. Powidz LTE na sygnale 106dbm potrafi ciągnąć 30mb/s? W Gdyni 60mb/s przy sygnale 95dbm.

Więc obstawiam na to że BTS nie daje rady popostu ...


Na to lekarstwa brak, jak stacja jest przeciążona to transfer słaby.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prędkość LTE, Wielkopolskie - Września

Trzeba dodać nadajnik lub pasma nowe 🙂 jestem klientem od roku. Dotychczas Orange bylb git przeniosłem wszystkie nr do Was, mam jeszcze RBM na Play i widać na speed test różnice szybkości 😞 Play Orange Screenshot_2019-01-30-17-06-55-305_com.android.chrome.png

 

Screenshot_2019-01-30-17-06-01-736_com.android.chrome.png