Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

Witam. Opiszę to ze swojego doświadczenia. To "ulepszenie" napewno nie jest dla nas tylko dla was. Zgłaszałam jakiś czas temu pochylony słup nad działka gdzie bawią się moje dzieci i technik uparł się żeby pokazać mu to na kamarce i nie chciał wystawić bez tego zgłoszenia, a ja akurat byłam w pracy. Może dojść do tragedii a oni na wszytko potrzebują dowodów żeby zająć się problemem. Nie tędy droga. 

 

 

 

____________________

*Post wydzieliłem z tematu "💡 ORANGE EKSPERT - 👉 Jak działa pomoc wideo na infolinii Orange? 🔎📹" - moderator Wojciech.

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 645

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

@margry Jeśli zagraża bezpieczeństwu, to natychmiast zgłoś na infolinię i popraw zgodnie z pkt 3 z linku https://www.orange.pl/omnibook/uszkodzenia-infrastruktury-technicznej-orange#dla-klienta#brak#jakie-...

W przypadku zagrożenia mają 2 dni na usunięcie problemu i w przypadkach drastycznych 4 godziny na zabezpieczenie uszkodzonego słupa


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2130
  • 7859
  • 31

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

na 112 dzwonić, naskarżyć, niech straż przyjedzie i zadba


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2579
  • 9281
  • 46

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?


@pirenejnapisał(-a)

na 112 dzwonić, naskarżyć, niech straż przyjedzie i zadba


Straż przyjedzie jak słup będzie leżał w poprzek drogi. Pochylonych słupów na łąkach i prywatnych posesjach są setki. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2130
  • 7859
  • 31

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

na łąkach i posesjach nie zagrażają. Koleżanka pytająca wskazuje na przypadek, gdzie obawia się o życie i zdrowie dzieci, zapewne nie bezzasadnie. Rozwaga nakazuje reagować, choćby tylko dla własnej spokojności, czy nawet z ostrożności procesowej.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2579
  • 9281
  • 46

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

To niech grzecznie prześle zdjęcie jeśli ją o to prosił konsultant a nie obrażać się na firmę. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2130
  • 7859
  • 31

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

zgoda, tylko gdzie ona jest?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2579
  • 9281
  • 46

Zgłoszenie pochylonego słupa nie może się odbyć bez pokazania kamerki z telefonu?

@pirenej pewnie robi zdjęcie 😂