Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 1
  • 0
  • 0

Zasięg

Pogorszenie zasięgu w Budach  Wielgoleskich, gmina Latowicz. Czy są  planowane prace nad poprawą zasięgu? Mamy 5 telefonów w domu, zasieg zerowy, góra jedna kreska. Internet tragiczny...

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1753
  • 86

Zasięg

@Justi510  jeśli jest pogorszenie zasięgu GSM i internet mobilny kiepski, to wypada zgłoszenie zrobić, poprzez telefon czy czat, dowiesz się wtedy też czy coś robią na nadajniku Emotikon: Mrugający

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1753
  • 86

Zasięg

@Justi510  jeśli jest pogorszenie zasięgu GSM i internet mobilny kiepski, to wypada zgłoszenie zrobić, poprzez telefon czy czat, dowiesz się wtedy też czy coś robią na nadajniku Emotikon: Mrugający

Poziom 39, Guru ****
  • 20960
  • 10669
  • 1051

Zasięg

Alternatywnie spróbuj sam w nowym mój Orange https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowe-M%C3%B3j-Orange-zg%C5%82o%C5%9B-problem-technic...
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 18, Komentator
  • 143
  • 54
  • 0

Zasięg

Albo przenieś numer do operatory, który ma tam zasięg Emotikon: Język
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1753
  • 86

Zasięg

@benny_bnapisał(-a)
Albo przenieś numer do operatory, który ma tam zasięg Emotikon: Język

Jak tam modne obecnie są zakłócenia sygnału GSM, to zmian Operatora nic nie da Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Zasięg

Ja od kilku tygodni walczę z połączeniami z którymi mam problem zarówno wychodzące i przychodzące. Smsy i net bez zarzutów. Po kontakcie z BOK, usterki z nadajnikiem. Radzilabym napisać lub zadzwonić tam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 143
  • 54
  • 0

Zasięg

@irek6311 zakładając, że występują zakłócenia spowodowane nielegalnymi urządzeniami to rzeczywiście jest problem na większą skalę, ale... Jeśli to problem tylko Orange (NetWorkS!) że nie ma tam zasięgu, bo nie ma po prostu stacji w okolicy to trzeba szukać najprostszego rozwiązania - nowego operatora, który być może ten zasięg tam oferuje.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1828
  • 1753
  • 86

Zasięg

@benny_b  tak zdalnie to można główkować, co tam się dzieje, może zakłócenia a może stacja BTS ma usterkę, nie wnikam co tam Operator mówi.

0 Lubię to
Odpowiedz