Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Dzień dobry, niedaleko mnie na ulicy asfaltowej jest studzienka z logo Orange, studzienka się częściowo zapadła, gdzie należy taki stan rzeczy zgłosić? Do Orange czy do miejskiego zarządu komunikacji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Cześć,

 

Dobrze, że zwracasz uwagę na takie zjawiska. To zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zgłoś na infolinię i jak możesz, równolegle na czacie (może wyślij zdjęcia). Poinformuj o skutku (czy konsultanci się zainteresowali tematem).Jeśli nie, postaram się pomóc w załatwieniu sprawy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Cześć,

 

Dobrze, że zwracasz uwagę na takie zjawiska. To zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zgłoś na infolinię i jak możesz, równolegle na czacie (może wyślij zdjęcia). Poinformuj o skutku (czy konsultanci się zainteresowali tematem).Jeśli nie, postaram się pomóc w załatwieniu sprawy


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Zadzwoniłem najpierw do zarządu dróg miejskich ale nie moglem się dodzwonić - nikt nie odbiera w dziale utrzymania, później telefon do Orange, i powiedziałem Maksowi że dzwonie w sprawie uszkodzonej studzienki, o dziwo maks mnie szybko przełączył i od razu zgłosił się konsultant z odpowiedniego działu, przyjął zgłoszenie i powiedział że w ciągu 4 godzin powinna być naprawa bo to sytuacja zagrażająca życiu i zdrowiu. Tutaj moje wielkie zdziwienie - pozytywne 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Cieszy szybka reakcja Orange na problem. Jeżeli dotrzymają słowa..... Gdyby tak wszystkie nasze bolączki były tak sprawnie załatwiane..:)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

@Czullodaj zna czy do tych 4 godzin ktos sie pojawil i zajął tematem.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

@agat13
@PARANOJA

 

O 12:44 był ktoś z Orange już na miejscu bo miałem telefon od osoby się zajmującej tymi sprawami. A czy naprawili studzienkę sprawdzę później lub jutro 🙂 Więc faktycznie poniżej 4 godzin był już ktoś na miejscu ale czy to naprawili w ciągu tych 4 godzin to nie wiem bo mam do tego miejsca kilkaset metrów. Na pewno zdam relacje co dalej 🙂

 

Tak wyglądała studzienka przed:


20200626_103005[1].jpg

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Po 6 godzinach od zgłoszenia jedyne postępy to tylko zamocowanie taśmy ostrzegawczej, pewnie dziś był tylko ktoś żeby ocenić jak to zrobić/naprawić a ekipa będzie mam nadzieje w poniedziałek:

 

 


20200626_155830[1].jpg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

to chyba jakaś masowa akcja, bo u mnie było urwane wieko od studzienki Orange...

co prawda na uboczu i daleko od cywilizacji ale zawsze...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Żeby podtrzymać dobra passę lecę na wieś szukać zarwanych studzienek 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zapadnieta studzienka orange na ulicy

Z kronikarskiego obowiązku informuję że minęło ponad 24 godziny (licząc dni robocze) od zgłoszenia i studzienka dalej częsciowo zapadnięta, taśmę ktoś już zerwał, teraz czekać aż ktoś sobie uszkodzi zawieszenie w samochodzie... albo nie daj boże studzienka całkiem się zapadnie.