Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

@Cracers hehe złota łopata za odkopanie tematu.

@kferro_tpsa ale co sprawdziłeś to w Pastelu czy tylko tak podejrzewasz? Powinna byś dokumantacja powykonawcza i tam trzeba zobaczyć czy zakres HH został prawidłowo wpisany.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 124
  • 621
  • 2

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

A ilu uncjowa ta łopata? 😉 

A co do tematu to wczoraj na niego wpadłem i mnie zaciekawił. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

Nie mam obecnie takich możliwości, żeby sprawdzić. Ale mam doświadczenie z pracy w ORANGE. Korzystałem z zasobów tej aplikacji i czasami nie mogłem uwierzyć, że mogą być takie bugi za takie pieniądze. 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

@kferro_tpsa Ok. Zdarza się. Inspektorzy nadzoru też nie wszystko potrafią wyłapać jak im przyjdzie dokumentacja z kilkudziesięciu budynków.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1


@mardernapisał(-a)

@Cracers hehe złota łopata za odkopanie tematu.


E tam, to jeszcze nie taki stary temat bo z tego roku, a zdarzają się odkopane "skamieliny" z początku istnienia nowego forum NO.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1


@kferro_tpsanapisał(-a)

Korzystałem z zasobów tej aplikacji i czasami nie mogłem uwierzyć, że mogą być takie bugi za takie pieniądze. 🙂 Pozdrawiam.


ale wcześniej pisałeś o złych wpisach, a tutaj wskazujesz na bugi. Jedno nie oznacza drugiego.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

Bug, zły wpis, jeden czort. Prowadzą do jednego, złej obsługi klienta. 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 52
  • 0

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

Nic ustalić się nie udało. Internetu jak nie było tak nie ma, podłączyłem ethernet z mieszkania rodziców do mieszkania mojego i jakoś to śmiga. Poddałem się, bo żaden konsultant ani doradca w salonie nie był w stanie porządnie się sprawą zająć. Do bloku obok też nikogo nie podłączyli, a skrzynka świadłowodowa w piwnicy założona już prawie rok.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

@kalop852 Zawinił albo projektant z firmy podwykonawczej źle oznaczając HH w budynku albo ktoś w Orange źle wprowadził dane kiedy adres poszedł do testlabu. Teraz sprzedawcy mają błędne dane pod tym adresem więc nie mogą wprowadzić zamówienia. Kumaty kierownik salonu powinien eskalować problem wyżej a jako dowód twoich słów podpiąć do korespondencji zdjęcie OPP i opis na kablu. Jakby nie patrzeć to jest strata potencjalnych klientów i chybiona inwestycja w obecnej sytuacji. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Założony świadłowód w bloku, a korzystać mogą tylko sąsiedzi spod mieszkania nr.1

Skutek "Chińskich murów". Nielegalne są kontakty sprzedawców z techniką. Ot taka śmieszna głupota. 🙂