Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Mojego RN9pro i RN9 nie ma na oficjalnej liście ale ostatnio dostały Androida 11 i wskoczyło. Nawet przywitanie w usłudze dostałem. Proponuję przełączyć region w telefonie na Szwajcarię i poczekać na aktualizację systemu albo miui.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno


@Jaromirrrrnapisał(-a)

Mojego RN9pro i RN9 nie ma na oficjalnej liście ale ostatnio dostały Androida 11 i wskoczyło. Nawet przywitanie w usłudze dostałem. Proponuję przełączyć region w telefonie na Szwajcarię i poczekać na aktualizację systemu albo miui.


No i jest. 6.07.21 RN9pro znalazł się oficjalne na liść telefonów wspieranych w Orange z VoLTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Czy już to działa? Mam RN9PRO, andka 11 z MIUI12 i nie mogę uruchomić VoLTE. Działa u Was?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Działa i to od miesiąca choć oficjalnie na liście pojawił się wczoraj. Zadziałało z aktualizacją 12.0.4 jeszcze na 10. Zrób albo hard reset albo (tak jak ja) przełożyłem sima do innego telefonu na ok. 15 minut i potem do RN9pro i załapało.

 

Albo zadzwoń do bok niech ręcznie odblokują na koncie te usługi.

 

 

_____________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Fon niestety służbowy. BOK potwierdził, że usługa jest aktywna na SIM i teraz odświeżają kartę, ale nic więcej nie zrobią. Spróbuję jeszcze przełożyć simkę do innego fona z VoLTE (HUA P SMART 2021) i zobaczymy. Dzięki za pomoc. Andka masz 11 i MIUI 12.0.1 ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Tak. Wszystko najnowsze, na regionie Szwajcaria. Ja odpaliłem przez przekładkę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Przekładka dała tyle, że na HUA P SMART 2021 po kilku minutach działa VoLTE (czyli sim w porządku). Po ponownym włożeniu karty do RN9PRO nie działa od początku (tak jakby sam telefon od razu blokował). Nie wiem, czy opłaca się zrobić hard reset (?), czy to coś da...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Kilka dni temu wyszla aktualizacja dla redmi note 9 pro. Masz już ją?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Czy masz opcję volte w menu telefonu? Może nie jest aktywna. Są na to kody serwisowe. Jest też kod na ręczne wymuszenie tych usług. Poszukaj w google.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno