Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

Witam. Po aktualizacji Xiaomi Redmi note 9pro do miui 12 pojawiły się w menu opcje VoLTE i WiFi Caliing. 

Czy to daje szansę na odblokowanie tych usług na tym telefonie w Orange i nju?

Kiedy mogło by to nastąpić?

 

 

____________

*Post wydzielony z tematu "Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno" - moderator Wojciech.

27 ODPOW. 27

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3225
  • 7531
  • 137

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Sprawdź czy połączenie jest realizowane w VoLTE. Jeśli nie to kwestia czasu, operator pracuje nad udostępnieniem VoLTE na Xiaomi. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Dzięki. Niestety jeszcze nie ma VoLTE. Mam nadzieję, że szybki się wyrobią. 

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno


@Ronnapisał(-a)

Sprawdź czy połączenie jest realizowane w VoLTE. Jeśli nie to kwestia czasu, operator pracuje nad udostępnieniem VoLTE na Xiaomi. 


Ja osobiście przestałem się łudzić na taki zestaw Orange - Xiaomi - VoLTE. Przez co najmniej 1,5 roku nie ma w temacie nic nowego.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Często pytam BOK o tę kwestię. Jednak tam nikt nie chce się kompetentnie wypowiedzieć. Liczę, że może tutaj są jacyś pracownicy od Orange i mogą coś więcej nieoficjalnie powiedzieć.

Jeszcze nie straciłem nadzieji.

Szczególnie mi na WiFi Caliing zależy bo bywam w czarnych dziurach Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Jaromirrrr  po części brak volte i vowifi to wina Xiaomi, topowe modele jakoś w abo Orange i Flex działają, tanie modele pomimo włączenia tych usług nie działają, ba chyba blokowane to jest po identyfikacji modelu przez Operatora.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim Zgadzam się z Tobą. Można jednak trochę nacisnąć na Chińczyków jeśli ich sprzęt ma się w ofercie operatorskiej. A jeśli nie da się z nimi dogadać to była kiedyś aplikacja, która trochę ratowała sprawę. W takim niszowym a2mobime działa wifi caliing przez apkę a w Orange to zlikwidowano. Jest jeszcze trzecie wyjście - wszędzie dobry zasięg. Wiem, że można sobie kupić sansunga, który działa z Orange, ale liczy się też stosunek wyposażenia do ceny. Chciałbym po prostu konkretnie wiedzieć czy i od kiedy (data).

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Jaromirrrrja ci napiszę wprost, Xiaomi nie zależy na wspieraniu usług dodatkowych operatora, no może w topowych modelach, zobacz jaki rozrzut w aktualizacjach MIUI mają i Android, masę modeli wypuszczają w ciągu roku i chyba już nie ogarniają tego, te niszowe modele czekają do samego końca na aktualizację MIUI i Android, jeśli komuś zależy na vowifi czy volte, to musi producenta takiego wybrać, który razem z operatorem (Orange) wspiera te usługi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3225
  • 7531
  • 137

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

Szkoda, że lista tych innych modeli nie jest podana ☹️