Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Z tego co widzę, Redmi 8 dostanie MIUI 12 ale w drugim/trzecim rzucie. Wczoraj podano że kilka modeli nie dostanie, ale nie zauważyłem tam ósemki. Życzę w każdym razie aktualizacji! Ja czekam na aktualizację na 9-tke, ale boje się bo w internecie piszą o problemach z drenowaniem baterii więc...

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  te drenowanie prześladuje sporo użytkowników, nie tylko Xiaomi, ale w większości wypadków, wystarczy reset do fabrycznych ustawień zrobić, szczególnie jak Android nowszy fon dostanie, część aplikacji bywa nie zgodnych i bateria się drenuje a fon muli, taka jest prawda, choć bywają też bugi i dopiero kolejna aktualizacja to naprawia.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Wcześniej miałem Redmi 4X, to pamiętam jak aktualizacja do MIUI bodajże 9 mi zniszczyła wręcz baterię. Ale i tak było dobrze. 

 

Jednak teraz w 9-tce doceniam baterię mimo wszystko - udaje mi się wykręcić czasy rzędu 13 godzin SOT - w porównaniu z iP6 który poprzednio miałem to jest.... 10 godzin więcej 😄 

 

Fakt, że z Androidem są czasem problemy jak mówisz - że czasem trzeba robić reset do fabrycznych i inne "kombinacje". Ale coś za coś 🙂 

 

Oby stabilne wydanie 12-tki nic nie zniszczyło. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Xiaomi Redmi 8 ma dobrą baterię i energooszczędny procesor, dwa dni bez ładowarki wytrzymuje, jak mniej go męczę to i 3 dni wytrzyma, na nowszym Android mi w nim nie zależy, tylko MIUI niech dadzą 12.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ogólnie Xiaomi są spoko jeśli chodzi o baterie - wszystkie Redmi właściwie. 

 

W każdym razie - powinieneś MIUI 12 dostać 😄 Oby, bo zapowiada się na fajną nakładkę. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim  to 3 Xiaomi jaki mam, żaden nie stwarzał problemów, ale mam jeszcze Motorola One i niezniszczalna Nokię N8 😄


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?

Jednak jak się chce to nawet Plus może. Mają VoLTE i WiFi Caliing i to u wszystkich, nawet na kartę. Orange jak zwykle na coś czeka. Skoro po aktualizacji jest opcja w menu to co za problem zdjąć blokadę z określonych modeli. 

Byłem kiedyś w Plusie ale to wtedy było straszne dziadostwo technologiczne, a teraz chłopaki się wzięli. No cóż w lutym ma być miui 12,5 więc jak już wtedy nie będzie tych usług w Orange to chyba będzie trzeba znów zmigrować.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi note 9pro - czy zadziała w Orange VoLTE i WiFi Calling?


@Jaromirrrrnapisał(-a)

Jednak jak się chce to nawet Plus może. Mają VoLTE i WiFi Caliing i to u wszystkich, nawet na kartę. Orange jak zwykle na coś czeka. Skoro po aktualizacji jest opcja w menu to co za problem zdjąć blokadę z określonych modeli. 

Byłem kiedyś w Plusie ale to wtedy było straszne dziadostwo technologiczne, a teraz chłopaki się wzięli. No cóż w lutym ma być miui 12,5 więc jak już wtedy nie będzie tych usług w Orange to chyba będzie trzeba znów zmigrować.


Potwierdzam, jestem w Plus i mam VoLTE na Redmi 9. Działa bez problemu.