Współpraca NetWorks! - jak to wygląda?

ROZWIĄZANE

Poziom 43, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 16141
  • 67134
  • 868

Współpraca NetWorks! - jak to wygląda?

@ign24467  to nie kwestia systemów, a sterowania ruchem 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1335
  • 3

Współpraca NetWorks! - jak to wygląda?

@agat13 a gdy stworzono NetWorkS! w 2011 to odrazu, hurtowo podłączono sieć TMPL do nadajników Orange i sieć pomarańczowych do nadajników TMPL, czy to etapami/z harmonogramem się odbywało? Próbowałem coś znaleźć o tym w necie ale nic nie znalazłem


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2544
  • 11279
  • 100

Współpraca NetWorks! - jak to wygląda?


@ign24467napisał(-a)

@agat13 a gdy stworzono NetWorkS! w 2011 to odrazu, hurtowo podłączono sieć TMPL do nadajników Orange i sieć pomarańczowych do nadajników TMPL, czy to etapami/z harmonogramem się odbywało?


Oczywiście że był to proces:

NetWorkS! podsumowuje połowę projektu budowy wspólnej sieci komórkowej dla T-Mobile i Orange