Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Nie ma sensu zakładać pomysłu. Bo to robi hurt w Orange a nie detal.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Dla firm, gdzie net to być albo nie być to się będzie może opłacało...ale dla Kowalskiego wyłożyć 10tys na FTTH będzie trudno. Oczywiście zyskają przeważnie ludzie zamożni, ale ciekawe czy operator dociągając takie łącza na adres "bardziej nigdzie" będzie sobie tworzył furtkę na inwestycje "po drodze"???


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

ja tam jestem w stanie nawet te 5k zapłacić za szybkiego neta, tylko szkoda że nie ma zielonej góry 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Ja się cieszę z jednego. Ludzie z detalu Orange mają zakaz realizowania go. Bo niebawem się zacznie to co zwykle typu przyznawanie bezsensownych rabatów i odszkodowań co zabija każdy projekt na fixie. Niestety jest to dla osób zamożnych.

Jak ktoś liczy na tańsze opcje, to najprościej działać w gminie. Rusza fundusz szerokopasmowy i kasa się prędko skończy.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

a kiedy rusza, bo u mnie w gminie pisali że nic nie wiedzą, a na rcl nadal projekt wisi

https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12338202/katalog/12718738#12718738


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

U mnie gmina poszła tylko w projekt hotspotów w newralgicznych punktach miejscowości. Do wielkiego cyfryzowania społeczności się nie bierze...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

przeciez nawet nie wiesz o jakich kwotach jest mowa.
kazdy adres jest wyceniany indywidualnie.
znasz baze adresowa ktora bierze udzial w pilocie?

na dzien dzisiejszy sa podpinane adresy gdzie klient ani zlotowki nie doklada do instalacji - placi to samo co inne domki podpiete do sieci


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Czyli w tym pilocie są adresy, które są podłączone bezpłatnie? Wg mojej wiedzy nie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

pkt.4 ppkt.3 - Szacujemy, że koszty takich przyłączeń będą wahały się od kilkuset do kilku tysięcy złotych

Nie można zakładać od razu 5-10 tys.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Nie wydaje mi się, że podłączenie adresu byłoby tanie. Kilkaset złotych może wynieść, jeśli w okolicy będzie kilka zainteresowanych osób udziałem w pilocie.

Radzę poczytać https://www.telepolis.pl/artykuly/felietony/upc-swiatlowod-na-sile i pomnożyć razy 1,5 bo Orange zwykle generuje większe koszty niż kablówki.

Sukcesu tej akcji raczej nie wróżę. Bo jak jedna osoba się zdecyduje, to podłączenie innych w okolicy będzie kilka razy tańsze. Więc mało osób może się decydować.