Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling na windows phone.

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Z tego co można znaleźć na stronach Microsoft to taka aplikacja jest dostępna dla T-Moble w USA wiec zakładam, że producent taką aplikacje wypuścił i jako minimalne wymagania podał Windows 8 Mobile.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling na windows phone.

Okej, ale operator musi uzgodnić ustawienia z producentem. Jakieś 3 lata temu Wifi Calling pojawiło się u kilku operatorów na świecie, potem już tylko głusza cisza. Soft do Lumii nie jest rozwijany.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Czytając poprzednie posty Oragne nie planowało wifi calling dla WP. Stad moje pytanie na wstępie czy to się zmieniło, a jeżeli techniczne możliwości są to takie udogodnienie dla klientów powinno powstać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling na windows phone.

Orange ostatnio pojedyncze modele dodaje do listy z vowifi. Większość już nie ma tej funkcji. Rozwój wyraźnie przystopował.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Liczę na to, że Orange jednak zajmie się tym tematem bo najwięcej telefonów z windows phone wypromowali i wpuścili na rynek. Sam jestem użytkownikiem Lumi 950 i jedynej rzeczy jakiej brakuje mi w tym telefonie to wifi calling. Mam bardzo słaby zasięg w domu i tylko to rozwiązuje problem i myślę, ze rozwiązałoby problem wielu osobom które tez mają słaby zasięg i są użytkownikami windows phonów.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling na windows phone.

Oby, oby. Tylko na niektóre modele Lumii nie wyszła aktualizacja OTA by działały mmsy, a co marzyć o wifi calling. Jedyna nadzieja że może kiedyś Orange wdroży otwarty model wifi calling bez robienia tego oddzielnie na każdą wersję softu i każdy model.