Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

Hej, dlaczego vowifi nie działa dla kartowiczów poza PL? Czy usługa ta jest naprawdę dostępna tylko na krajowych wifi?

 

___________
* W temacie doprecyzowałem kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

Cześć @soundlovers 

Było 2021 r. kiedyś takie pytanie w czasie AMA - oferta na kartę 2  na temat WiFi Calling w roamingu w ofercie na kartę. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-na-kart%C4%99-2/WiFi-Calling-w-roamingu-w-ofercie-na-kart%C4%99...

Dostępność do WiFi calling w roamingu jest jednym z elementów, którymi różnicujemy nasze oferty prepaid i postpaid (w postpaid WiFi calling jest dostępne). W najbliższym czasie nie planujemy tego zmieniać.

Wklejam Ci część tekstu z tego linku. Więcej informacji w linku powyżej

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

Cześć @soundlovers 

Było 2021 r. kiedyś takie pytanie w czasie AMA - oferta na kartę 2  na temat WiFi Calling w roamingu w ofercie na kartę. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-na-kart%C4%99-2/WiFi-Calling-w-roamingu-w-ofercie-na-kart%C4%99...

Dostępność do WiFi calling w roamingu jest jednym z elementów, którymi różnicujemy nasze oferty prepaid i postpaid (w postpaid WiFi calling jest dostępne). W najbliższym czasie nie planujemy tego zmieniać.

Wklejam Ci część tekstu z tego linku. Więcej informacji w linku powyżej

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

Dzięki, no strasznie to słabe ze strony Orendża. Przecież nawet taki Virgin Mobile ma zagraniczny VOWiFi


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

@soundlovers WiFi Calling działa dla oferty na kartę tylko w kraju. Poza granicą nie działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

@ketrasaArtur a orientujesz się jak jest we Flexie? Na stronie Or wyczytałem, że działa, ale tylko w EU. Z kolei gdzieś na fejsie wyczytałem, że komuś działało w Stanach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

@soundlovers FLEX i abonament na WiFi Calling za granicą działa. Tylko oferta na kartę nie ma usługi w roamingu.

Informacje podane na stronie:

https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/dzwonienie-przez-wi-fi-poznaj-wi-fi-calling/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

Właśnie dokładnie o tym mówię. 

Którzy klienci Orange mogą korzystać z usługi?

  1. Klienci z abonamentem komórkowym Orange Flex mogą korzystać z usługi w Polsce i za granicą (Orange Flex w UE).

Tutaj piszą tylko o UE, a na fejsie facet pisze, że na flexie używał VoWifi z powodzeniem w Stanach...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Wifi Calling dla kartowiczów za granicą

@soundlovers nie mam takich informacji, ani osobiście nie sprawdzałem, więc trudno potwierdzić. Być może faktycznie działa we FLEX WiFi Calling nie tylko w UE.