Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling na Sony Xperia XZ


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Witam,

czy jest planowane wprowadzenie usługi również dla Xperii XZ???

12 ODPOW. 12

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Cześć @Mieschko, XZ Premium ma już i VoLTE i WiFi Calling. Wersja XZ ma już VoLTE i potwierdzam, że pracujemy też nad WiFi Calling dla tego modelu 🙂 Nie znamy jeszcze terminu udostępnienia, ale bądź cierpliwy, doczekamy się 🙂

 

P.S. Przeniosłem Twój temat do osobnego wątku, zasłużył 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Dziękuję za informację, będę z niecierpliwością czekał na aktualizację...:D


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Witam,

czy coś wiadomo/ruszyło się w temacie???


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

WiFi Calling na Sony Xperia XZ


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Czy Orange nie moze przekazac konfiguracji modemów do Sony aby wgrało ja tez do firmware słuchawek z wolnego rynku? 

Kto daje ciała? Sony sie niechce tego robic? Sony chce za to kase? Czy Oranegowi sie nie chce o to zatroszczyc? Przyjedza klient z telefonem z innego kraju dual sim. wrzuca Orange Sima i nie bedzie mogl sobie dzwonic w VoLTE bo ktoś dał ciała. ale jeszcze nie ustaliłem kto...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

@lancewicz, wdrożenie aplikacji do telefonów z wolnego rynku to nie takie "hop-siup"...Wifi Calling to świeży produkt i uzupełnienie bazy aplikacji o wszystkie modele zajmuje o wiele więcej czasu niż Ci się wydaje. Android niby wszędzie taki sam, a jednak inny...parametry urządzeń, ustawienia, funkcje oraz aplikacje kolidujące...jest wiele "schodów" do przejścia, aby wszystko działało jak powinno...do tego umowy operator/producent. Nie zawsze jest kolorowo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Bardziej interesowało mnie VoLTE choć to nie ten wątek. Dla VoWiFi jest alternatywa w postaci aplikacji. 

Dla VoLTE nie... 

No jest tak jak mowisz niby taki sam a jednak nie.

Ale to operatorzy wspolnie z producentami i googlem powinni pilnowac zgodnosci ustawien uslug. Tutaj wychodzi duża przewaga Appla ktory wypycha te ustawienia i już. 

Wiec niewiem dlaczego przynamniej google ze swojej pozycji nie meczy producentow o to...bo ja tam iphonow nienawidze ale zdalny update ustawień jak u nich ma swoje wielkie zalety


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

WiFi Calling na Sony Xperia XZ

Witam

Czy wiadomo coś więcej na temat udostępnienia  WiFi calling dla tego modelu telefonu? Aplikacja Orange nie działa ( "twój telefon ma wsparcie dla tej technologii") a w Androidzie tej funkcjonalności nie ma.

Oczywiście zawsze pozostaje zabawne zdjęcie z Yodą ale proszę mi wierzyć kiedy stoję przed domem na deszczu ( zasięg orange) to jestem jakby mniej skory do żartów

Anonim

Nie dotyczy