Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling na LG G6

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

WiFi Calling na LG G6

no właśnie, sposób na wgranie brandowego oprogramowania oznaczone jako rozwiązanie problemu w bieżącym wątku też niesie ze sobą ryzyko utraty gwarancji, pomijając fakt, że jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy mają czas na stosunkowo skomplikowaną operację podmiany softu. Nie jest to zbyt fajne, tak jak przerzucanie odpowiedzialności z LG na Orange i z powrotem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Właśnie wgrałem soft orange do swojej G6 (poradnik tutaj + rom tutaj). Wi-fi calling i VoLTE działają świetnie. Śmieszy mnie to, że trzeba kombinować z softem, bo oryginalny nie wspiera tego...
Mam nadzieje, że jak się tylko pojawi Oreo do G6, to nie trzeba będzie długo czekać na soft od orange 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

WiFi Calling na LG G6

musialbym upasc na glowe zeby brandowany soft instalowac, nie po to sie kupuje telefon z wolnego rynku zeby sobie potem syf na niego pchac.

 

mam rom v20b-EUR-XX oczywiscie bez smieci i niestety wifi calling nie dziala, poczekam moze cos wymysla, pocieszam sie tym ze akurat ja zasieg od orange mam wszedzie gdzie przebywam, a z racji tego ze jestem kierowca zawodowym i przemieszczam sie czesto "od morza do tatr" to jest to duzy plus. jak juz nawet LTE jest w bieszczadach to chyba nie ma na co narzekac 😛