Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling na LG G6 problem

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

WiFi Calling na LG G6 problem

Mam problem z daną funkcją na swoim telefonie. Jeszcze nie dawno nie było w ogóle LG G6 w liście telefonów z WiFi Calling. Teraz już jest więc zagłębiłem się bardziej dlaczego nadal nie mogę rozmawiać przez WiFi. Jak jeszcze nie było LG G6 na liście Orange wyskoczyła mi informacja o nowej funkcji która mogę zainstalować na telefonie. W tej informacji było co to takiego to Wifi Calling. Po tym na pasku rozwijanym na górze pojawiła mi się opcja identyczna jak Wi-Fi, Bluetooth itp., którą można włączać i wyłączać. Więc uznałem że jak mam włączoną opcję to mogę z tego korzystać. Okazuje się że nie, bo potrzebuje aplikacji ze sklepu Google Play. Wchodzę i co aplikacja nie jest na mój telefon... Czyli co wychodzi na to że mam opcje na telefonie która mi nie jest do niczego potrzebna, telefon LG G6 który jest kupiony z Orange w dniu premiery, co od tego czasu miałem 3 aktualizację systemu czyli najnowszy system V11g-ORG-MCV. Jest to kiepskie gdy masz słaby zasięg telekomunikacyjny i nie mogę korzystać z czegoś co powinienem móc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

WiFi Calling na LG G6 problem

Funkcja jest już dawno zaimplementowana, bo korzystam z niej od kiedy pojawiło się też VoLTE na tym telefonie. @lukasz17karcze skontaktuj się z BOK i poproś o zrestartowanie w systemie usług VoLTE i WiFi Calling. 😉
Ewentualnie problem może leżeć po stronie Twojego routera. Czy nie masz zablokowanych jakichś portów? Spróbuj czy usługa zadziała na innej sieci Wi-Fi. 🙂
Żadna aplikacja nie jest Ci potrzebna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

WiFi Calling na LG G6 problem

Jeszcze trzeba uzbroić się w cierpliwość aż funkcja będzie zaimplementowana.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

WiFi Calling na LG G6 problem

Funkcja jest już dawno zaimplementowana, bo korzystam z niej od kiedy pojawiło się też VoLTE na tym telefonie. @lukasz17karcze skontaktuj się z BOK i poproś o zrestartowanie w systemie usług VoLTE i WiFi Calling. 😉
Ewentualnie problem może leżeć po stronie Twojego routera. Czy nie masz zablokowanych jakichś portów? Spróbuj czy usługa zadziała na innej sieci Wi-Fi. 🙂
Żadna aplikacja nie jest Ci potrzebna.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

WiFi Calling na LG G6 problem

@lukasz17karcze

czy któraś z wyżej uzyskanych informacji przydała się? Jeśli tak, to zachęcam do oznaczenia odpowiedniego posta. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.