Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling Galaxy S8

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling Galaxy S8

Witam, mam problem z uruchomieniem WiFi Calling w Orange na moim galaxy S8. W opcjach połączeń brak jest pozycji 'połączenia przez wifi'. Posiadam S8 najprawdopodobniej z brandem play i oprogramowaniem w wersji ....AQG5. Czy potrzebuje czystego lub brandowanego przez orange softu aby móc korzystać z tej funkcji ? 

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling Galaxy S8

To nie ma prawa zadziałać, albo brand Play zdejmniesz i czysty soft wgrać, jak na Gwarancji to Brand Orange ją unieważni, czysty soft nie koliduje z Gwarancją, przekładanie kart nic nie zmieni, usługa włącza czy wyłącza się na danej karcie sim.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling Galaxy S8

Czysty soft, najlepiej z bandem Orange, tak jak masz to usługa nie będzie działać.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling Galaxy S8

Generalnie po rozwinięciu górnej belki funkcja jest jakby włączona ale nie da się z nią zrobić nic. Na innym forum przeczytałem, że zadziałać może przełożenie karty z play do telefonu, wyłączenie wifi calling, włożenie karty orange i aktywowanie funkcji. Czy to ma prawo zadziałać? 

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling Galaxy S8

To nie ma prawa zadziałać, albo brand Play zdejmniesz i czysty soft wgrać, jak na Gwarancji to Brand Orange ją unieważni, czysty soft nie koliduje z Gwarancją, przekładanie kart nic nie zmieni, usługa włącza czy wyłącza się na danej karcie sim.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

WiFi Calling Galaxy S8

@bombka007 I jak udało Ci się uruchomić usługę, daj znać, a jeżeli któraś porada była dla Ciebie pomocna,  oznacz ją jako rozwiązanie. To pomoże innym szybciej wyszukać tę informację. Mrugający mężczyzna


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

WiFi Calling Galaxy S8

Witaj! Też korzystam z s8 dystrybucja zagraniczna bez simlocka. Przy instalacji aplikacji wifi calling pokazuje info: twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

WiFi Calling Galaxy S8

Znalazłem odpowiedź: W s8 wifi calling jest już w menu telefonu. Trzeba iść do: nacisnąć słuchawkę dzwonienia, następnie w prawym górnym rogu trzy kropeczki by rozwinąć menu, w nim wybieramy ustawienia i na dole opcje włączamy połącz przez sieć wifi. Pozdrawiam wszystkich

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

WiFi Calling Galaxy S8

My również Cię @Feliksie pozdrawiamy 🙂
Fajnie, że podzieliłeś się z nami swoim "odkryciem" Mrugający robotBardzo szczęśliwy robot. Z pewnością przyda się także innym użytkownikom.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

WiFi Calling Galaxy S8

Witam

 

Posiadam Galaxy S8, początkowo z brandem Plusa (brak opcji połącz przez WiFi w ustawieniach połączeń). Obecnie mam OEM, bez brandów, mam opcję włączoną.

Jednak w siec Orange po jej włączeniu i w zasięg WiFi, nie pojawia się ikonka słuchawki z falami (symbol WifiCalling). Tak jak powinna. Co należy jeszcze sprawdzić?

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling Galaxy S8

A masz kolidujące usługi jak orange extra numer lub dodatkowa karta sim?