Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56486
  • 667

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

@kovalusNie ma nic dziwnego w rodzaju tego uszkodzenia-uszkodzona izolacja i zasypana "goła" żyła ziemią...Teraz trzeba odkopać i zabezpieczyć/wymienić kabel (lub założyć odpowiednie "uszczelnienie" istniejącego)

Tym powinien się zająć ubezpieczyciel operatora/firmy technicznej wykonującej instalację usługi światłowodowej


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 66
  • 0

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

Przed chwilą byli panowie z Orange, od wykonawcy przyłącza, obejrzeli miejsce awarii i kazali czekać, muszą wyłonić firmę, która to naprawi w porozumieniu z ubezpieczycielem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56486
  • 667

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

@kovalusCzyli jesteś na dobrej drodze...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 66
  • 0

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

Przed chwilą otrzymałem informację telefonicznie, że nie przyjadą naprawić przyłącza prądu, "ze względu na wewnętrzne procedury w firmie, muszę poczekać", nie wiadomo ile, tydzień, 30 dni...

Drugą opcją jest, że sobie sam naprawię i zapłacę, a oni mi zwrócą. Aha, ta, jasne, a na to okaże się, że w ogóle nie ma procedury. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56486
  • 667

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

@kovalusProcedura jest, bądź spokojny. Kiedyś rozmawiałem z monterem o ubezpieczeniu od takich wypadków i mają to zagwarantowane jako firmy współpracujące z operatorem. Sposób rozwiązania sprawy i tak musisz wypracować sam. Spróbuj zasięgnąć opinii elektryka z uprawnieniami


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 66
  • 0

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

Procedura ...jak w 12 prac Asteriksa. A ja nie mam gdzie prania zrobić dla dzieci, dla siebie, a KORPORACJA ma nas gdzieś. Zapewne nie wygram z KORPORACJĄ, bo co ja mogę w obliczu armi prawników. Policja także nic nie zrobi w tej sprawie. Także można wątek zamknąć, korporacja wygrała, uszkodził jej pracownik i organizacja uniknęła odpowiedzialności.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

Nie ładnie się zachowali. Przecieli to powinni już dawno to naprawić a nie zasłaniać się procedurami. Wygląda na to że sam zapłacisz jakiemuś elektrykowi który Ci to naprawi a później będziesz tygodnimi dowiadywał się komu wystawić za to rachunek. Oczekiwanie na pieniądze zapewne potrwa następne kilka tygodni.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1920
  • 9375
  • 76

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

@kovalus Myślałeś aby likwidować to ze swojej polisy?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 66
  • 0

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

Ostatecznie naprawiłem na własny koszt, zbyt długo firma - wykonawca przyłącza - realizowała 'wewnętrzne procedury' ze swoim ubezpieczycielem. Elektryk wystawił mi fakturę. Teraz staram się o zwrot kasy za naprawę u podwykonawcy. Nie wiem jeszcze co z odszkodowaniem za poniesione straty.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1920
  • 9375
  • 76

W wyniku instalacji słupa do światłowodu uszkodzone zostało przyłącze prądu

@kovalus Masz dom więc pewnie i polisę. Nie możesz zgłosić szkody? Ubezpieczyciel zrobi potem regres i po temacie.