Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

To nie operatorzy ustalają adresy w POPC!!!

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Nie zmienia to absurdalności całej tej sytuacji. Jak dla mnie to jest dobry temat dla mediów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Media o tym dawno piszą. Jedne obiektywnie, inne stronniczo jak to zwykle bywa jakie to Orange złe i niedobre. A tle konkurencja, która tylko liczy na tańszy dostęp do kanalizacji i infrastruktury.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

No tak ale to chyba logiczne jesli Orange sobie nie radzi. A w moim przypadku jasno widać ze sobie nie radzi Unia powinna odebrać Orange prawo do monopolu w tym temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Ale jak sobie Orange nie radzi? Zupełnie nie rozumiecie zasad UE. Nie dyskutujmy tu na poziomie "wredna Unia zabroniła sprzedawać zwykłych żarówek". Bo to czysty populizm.

Wsparcie unijne dla firm stanowi pomoc publiczną. Dedykowane jest tylko tam, gdzie nie ma zainteresowania i nie było żadnych planów wszystkich 150 firm do przodu. To dopiero pierwszy konkurs i trzeba było zrobić selekcję. Na dziś brak jednoznacznych interpretacji, ale większość ekspertów jest zadania, że jeśli POPC się kończy, to wykorzystanie powstałej infrastruktury do podłączenia innych adresów jest możliwe po upływie tzw. okres trwałości projektu (5 lat). Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

To co opisałeś nadal nie rozwiązuje mojego problemu. Dla mnie nie jest to normalne ze dostarcza swiatlowod do przykładowego budynku 100 i mieszkań x i y a mieszkań z i b już nie. Jak dla mnie to jakaś jawna i do końca nie zrozumiała dyskryminacja a nie likwidowanie białych plam. Mógłbym to jeszcze od biedy zrozumieć gdybyśmy znajdowali się na innych działkach albo w innych budynkach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Nie ma pieniędzy dla wszystkich. Tak wybrali urzędnicy ogłaszając konkurs. Liczyli, że operatorzy zrzekną się na danym terenie dofinansowania jak ludzie zobaczą "kable" za oknem i będzie duże zainteresowanie. Nie przewidzieli pandemii, wzrostu płac itp itd. Planowanie było 5-6 lat temu. Dziś operatorzy stawiają tylko na dokończenie projektów. Bo wszyscy są już po terminach. A jak UE się nie zgodzi, to do końca 2021 trzeba będzie wszystko rozliczyć co do euro.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

No nie wiem o czym piszesz bo nasz budynek był w planach projektu od początku tylko zostaliśmy olani przez operatora bo został rozbudowany. Ten brak elastyczności jest mega słaby.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

@dancjusz Niezależnie, kto zawinił, program jest nieefektywnie zarządzany, skoro adresy przy światłowodowych przyłączach finansowanych przez Unię są pozostawiane we wtórnych białych plamach. To trwonienie pieniędzy europejskich podatników.
Nie możemy siedzieć cicho. Trzeba skarżyć się do Brukseli. Zachęcam do wysłania skargi do przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie, e-mail: comm-rep-poland@ec.europa.eu Wysłałem im do wiadomości swoją skargę do Ministerstwa Cyfryzacji. Poszła dalej do Brukseli. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Dzieki na pewno wysle.