Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

Czy jest szansa żeby w końcu VoLTE i VoWIFi zaczęły działać w waszej sieci na Xiaomi mi 9t Pro? Albo inaczej zapytam, kiedy w końcu przestaniecie te usługi blokować?

Czy jednak lepszym wyjściem będzie zmiana operatora?

 

 

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

@baca1993 pod tym linkiem znajdziesz modele telefonów, które działają na WiFi Calling w sieci Orange:

https://www.orange.pl/view/wificalling

Tu informacje oraz modele telefonów, które działają na VoLTE w sieci Orange:

https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte

 

Ważne, aby telefony był również z dystrybucji Orange.

Niestety Twojego modelu telefonu nie znajduję ani na liście do obsługi WiFi Calling, ani VoLTE. Więc ten model nie będzie działał w Orange. Raczej nie spodziewam się, aby starsze modele były brane pod uwagę do działania wyżej wspomnianych usług.

Proponuję wymienić telefon na nowszy z podanych list najlepiej z dystrybucji Orange, wtedy bedzie pewność, ze WiFi Calling i VoLTE będzie działać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

Telefon wspiera te funkcję tylko Orange je blokuje. Za każdym razem jak konsultant włączy ta funkcję to po pierwszej rozmowie czy z VoLTE czy VoWIFi wyłączają od razu. 

Telefonu zmieniać nie zamierzam prędzej sieć bo np w T mobile nie ma tego problemu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

@baca1993 to się zgadza. We fiolecie też działają usługi na telefonach, które mają WoWiFi jak i VoLTE, natomiast w Orange niestety nie. Jakoś to dla mnie dziwnie działa w Orange, ale niestety, telefon musi być z listy, które podałem w poprzednim poście oraz najlepiej jak jest z dystrybucji Orange. Tak operator ustalił i takie modele telefonów wspiera.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

Telefony które są wspierane to zazwyczaj najwyższa półka tak aby zmuszać w ten sposób ludzi do zakupu ich. 

 

Anonim

Nie dotyczy

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

@baca1993  lista wspieranych telefonów od Xiaomi się powiększa, ten co ma też dołączy do wspierających vowifi w Orange 😉

Nie trzeba mieć konkretnie z dystrybucji Orange, może być z dowolnego sklepu, 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

Skąd pewność że dołączy?

 

Nikt z Orange nie wypowiada się na temat certyfikacji danych telefonów. Ogólnie wcale się nie wypowiadają na jakiekolwiek pytania. Jest ciągle odsyłanie do kogoś innego.

@Wojciech może się wypowie


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

Zostałem wywołany, ale niestety nic nie napiszę więcej ponad to co zostało już napisane. Nie mam informacji czy ten telefon zostanie dodany.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

A czy jest szansa na nie lokowanie usługi? Ponieważ gdy poproszę o jej aktywacje wszystko działa dobrze.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

VoWIFi xiaomi mi 9t Pro

@Wojciech 

Czy zaktualizowała się lista urządzeń?

Wczoraj załączyli mi obie usługi i odziwo nie wyłącza ich na razie.

Chyba że testy jakieś robią?