Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE - już oficjalnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Witam posiadam samsunga s7 z wolnej sprzedaży w sieci Orange. Mam aktywowana usługa Voice LTE odpowiednia karte sim. Usługa niestety nie działa:( Na a3 2017 też z wolnej sprzedaży działa bez problemu. Mieliście taki problem ?? Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo naprawdę nie wiem co mam robić:( napewno nie chce wygrywać softu orange....

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

VoLTE - już oficjalnie?

Musisz chyba jeszcze cierpliwie poczekać, bo nie wszystkie wersję softu mają wsparcie dla VoLTE.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Też tak czuję a czy może ktoś to potwierdzić?? Jezeli tak to rozumie ze Orange musi dostosowac do odpowiedniego softu ktory mam w telrfonie usluge?? Czy może przyczyna lezy gdzie indziej.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE - już oficjalnie?

Wczoraj niebrandowany Samsung S6 dostał aktualizację uruchamiającą VoLTE i WiFi Calling:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=86967&start=1035#p924334

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

A jak wygląda sytuacja z telefonami które mają wsparcie VoLTE a nie ma ich na liście Orange? VoLTE nie będzie działać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

VoLTE - już oficjalnie?

Trwają różne testy. Zobaczymy jak pojawi się jakieś komercyjne rozwiązanie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

VoLTE - już oficjalnie?

Jakieś komercyjne rozwiązanie to tak słabo powiedziane. Generalnie nie spodziewam się szybciej niż koniec 2018 roku działające VoLTE na telefonach nie brandowanych. Jak na razie to tylko praktycznie na Samsungach działa. A w mój orange i na koncie nie ma możliwości zweryfikowania czy mamy działające na karcie VoLTE i VoWLAN


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE - już oficjalnie?

https://www.tabletowo.pl/2017/07/26/wifi-calling-orange-dla-kogo-jak-skorzystac/#comment-3437256450
Czy ktoś potwierdzi VoLTE i WiFi Calling na LG G6 na brandzie Orange? Czy jest w planach udostępnienie tych usług na urządzeniach z wolnego rynku?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE - już oficjalnie?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Kupiłem na stronie Orange telefon Samsung Galaxy S20 Plus 5G. WiFi Calling działa "od strzała" natomiast VoLTE wcale. Konsultanci z Orange Flex w zasadzie nie mają pojęcia o co mi chodzi. Proszę o informację, czemu nie działa mi VoLTE w telefonie kupionym od Państwa? Używam kart SIM Orange Flex oraz Nju.