Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

Przesiadłem się z Huawei Mate 30 Pro na Huawei P50 Pro i zauważyłem brak VoLTE i WiFiCalling, najnowsza aktualizacja zainstalowana.

 

Chciałem dopytać i ew. poprosić o dodanie obsługi w sieci Orange tegorocznego flagowca Huawei P50 Pro, już kontaktowałem się z Huawei i po ich stronie wszystko jest spełnione, oprogramowanie wspiera funkcję a teraz tylko operator musi po swojej stronie włączyć obsługę VoLTE i WiFiCalling.

 

Sprawdzałem i Huawei P50 Pro nie widnieje na liście wsparcia VoLTE i WiFiCalling z dnia 01.07.2022r.

Jaka jest szansa że dostanie certyfikację na VoLTE w sieci Orange.

 

Używam karty Orange FLEX, chyba to nie wpływa na obsługę smartfonów?

 

Pozdrawiam

MarcinB.

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

@MarcinB napisz na czacie FLEX, aby sprawdzić, czy usługi VoLTE i WiFi Calling są włączone na Twoim numerze.

Zakładam, że telefon masz zakupiony z dystrybucji Orange. Jeżeli z poza, mogą być utrudnienia w działaniu usług. 

Lista telefonów certyfikowanych jest sukcesywnie rozszerzana, więc i Twój model z czasem pojawi się na liście.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?


@MarcinBnapisał(-a)
...

Używam karty Orange FLEX, chyba to nie wpływa na obsługę smartfonów?

...


Nie wpływa. Mam Huawei P20 lite i na karcie Flex VoLTE i VoWiFi działa bez problemu i proszenia się o włączenie.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

@MarcinB  czat Flex i zgłoś by włączyli te usługi 😎

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

usługa na karcie działa bo na porpzednim telefonie Huawei Mate 30 Pro funcja VoLTE był i działała, przełożyłem kartę parę dni temu do P50 Pro i brak funkcji, zgłosiłem już to do Huawei to odesłali mnie do Orange bo nie ma go na liście i dlatego nie działa na pewno. Na czacie FLEX nic mi nie pomogli i kazali czekać aż zadziała... a ja wolę działać nie czekać i szukam aby dotrzeć do działu tecnicznego Orange aby ustalić czy to brak certyfikacji dla P50 Pro że nie mam funkcji? Smartfon prosto z oficjalnego polskiego sklepu Huawei.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

@MarcinB  brak certyfikatu i automat wywala ci te usługi, być może zgłoszenie pomoże, jak nie musisz czekać 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

"być może zgłoszenie pomoże" tylko gdzie mam to zgłosić? chat flex już nie pomógł bo każe czekać, chyba że gdzieś indziej tylko gdzie się zgłosić?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

@MarcinB  jeśli czat Flex nie pomógł, to pozostaje czekać 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?


@MarcinBnapisał(-a)

...

szukam aby dotrzeć do działu tecnicznego Orange aby ustalić czy to brak certyfikacji dla P50 Pro że nie mam funkcji?

...


Powodzenia.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFiCalling w Huawei P50 Pro - brak?

Podpytany Rzecznik Orange Wojtek Jabczyński odpowiedział "Nie mamy tego w planach..." uuu słabo to widzę... Chyba pożegnam Orange po tylu latach ale przecież o to chodzi... nie pierwszy raz.

 

Pozdrawiam