Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Listę urządzeń z VoLTE i WiFi Calling możemy podawać dopiero, gdy te usługi dla nich zostają udostępnione lub tylko chwilę wcześniej. Nie możemy niestety z góry zapowiedzieć, że dane urządzenie otrzyma tego typu wsparcie. Nie pisaliśmy o tym już wcześniej? 🙂
Śledź jednak ten wątek, @pawlo444, bo już w trakcie wakacji (lipiec-sierpień) powinno pojawić się rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz pytać o te funkcje. Do tego czasu nic więcej nie możemy zdradzić 🙂

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@Artur ok zapewne będzie więc aplikacja coś ala w Plusie? 😄 😛

OK nie pytam więcej, czekam cierpliwie 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

No ja zerkam tutaj prawie codziennie jak przegladam swoje stronki i nie moge sie doczekac az w koncu sie cos ruszy, telefon techniczne spelniajacy wymagania a i tak jest problem. czekam z niecierpliwoscia!

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

jak tam? ruszyło sie coś?;>

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Patrzcie co znalazłem! strona juz jest ciekawe kiedy link do aplikacji bedzie aktywny! 😉
http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004955575,title,Aplikacja-Wifi-Calling-,article.html?search=...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Blisko 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Ha ha ha, jesteście niemożliwi! 😄 Brawo, @Kamil AKA Sherlocku, już naprawdę niedługo 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Ja też czekam niecierpliwie "gwałcąc" od tygodnia przycisk odświeżania strony: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Orange+Polska 😛

A na stronie o apce też się niewiele zmienia, bo też ją sprawdzam 😄


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Czy dobrze rozumiem, że w dającej się przewidzieć przyszłości z usługi wifi calling będzie można korzystać na dowolnym telefonie z androidem co najmniej 5.0 ?

Jeśli tak to świetna wiadomość.

 

Ale najlepsze jest to, że konsultanci na infolinii nie mają o tym bladego pojęcia dzięki czemu właśnie bez sensu wydałem 2 tysiące na nowy telefon chociaż wygląda że poprzedni niespełna roczny mógłby służyć mi jeszcze przez długi czas.

 

Jak dobrze być w Orange, na szczęscie już nie długo.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109