Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Kamil napisał(-a):

czytałem tego bloga, ale te informacje juz nie są do końca aktualne. WiFi callig na softach XEO musi działać. taka informacje uzyskałem w samsungu i w orange tez. jezeli reset do ustawien fabrycznych nie pomoze bede zmuszony cos zadzialac z oprogramowanien


@Kamil Tylko pisałeś że nikt o tym nie wie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

nobo nie wiedzą czemu nie działa, mówią ze powinno działać ale umnie nie działa, a wczoraj w salnie jeszcze dowiedzialem sie ze Orange ma w planach wypuszczenie aplikacji ktora powinna załatwić ten problem.
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

czyli wszystko wskzuje ze będę musiał zmienić oprogramowanie. z tego wszystliego co tu wyczytałem to wychodzi na to że ludzie w bok nie dokonca wiedzą co sie dzieje zarowno w orange i w samsungu. wstrzymam sie jeszcze chwile z tym jak nic nie wymyśla to okarze sie ze moze byc jedyna opcja
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@Kamil 

Takie wgranie firmware możesz zrobić to w serwisie samsung w ramach gwarancji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Dzisiaj wgrałem u siebie niebrandowane XEO. Początkowo VoLTE nie działało w ogóle, w pewnej chwili się znowu pojawiło, ale później ponownie zniknęło. Zauważyłem jednak pewną ciekawą rzecz. Mianowicie po włożeniu karty SIM na chwilę na liście APN pojawia się Orange IMS. Jednak po ponownym wejściu do ustawień APN ten punkt dostępu znika. Nie można go dodać manualnie - wyświetla się komunikat "Już istnieje". Wygląda więc na to że jest jakimś cudem ukryty. Ciężko mi powiedzieć, co sprawia że opcja Połączeń VoLTE pojawia się w opcjach i znika, w każdym razie działa to jak chce.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

z informacji ktore zebralem wychodzi na to ze jestesmy skazani na softa OPV od orange. puki co nikt nie wie kiedy to bedzie dzialalo stabilnie badz w ogole dzialalo na telefonach i softach z wolnego rynku. pytalem i u operatora i u producenta

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

mam ten sam problem w S7 edge z RTV Euro Agd, dzisiaj w pomocy technicznej Pani podała mi wersje oprogramowania na, których powinno działać WiFi Calling

G935FXXU1DQB7

G935FXXU1DQB1

G935FOPV1DQB1

G935FXXU1DQCF

G935FXXU1DQC2

G935FOPV1DQC4


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

dostałeś tę informacje na infolinii orange czy samsuga? ja chciałem taką liste do zwykłej S7 i nie uzyskałem takiej odpowiedzi o.O

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Dostałem tą informację na infolinii Orange, to była trzecia rozmowa a na pierwszej i drugiej zapewniono mnie że telefon nie musi mieć oprogramowania z Orange, usługa była włączona ale nie było tych opcji w telefonie, wczoraj wieczorem zmieniłem oprogramowanie na z Orange i opcje się pojawiły, Wifi Calling w ustawieniach połączeń z poziomu aplikacji Telefon a VoLte w Sieci komórkowe, oprogramowanie znalazłem na sammobile.com przy s7 edge nie bylo do wybrania wersji Poland (Orange) przy s7 też nie ma, ja wybrałem Unknown(OPV)- była tam wersja która podała mi Pani na infolinii i wgrałem przez Odin, tu masz film jak to zrobić
https://youtu.be/q2MG-dTQgPc, poszło sprawnie, wszystko działa