Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Na OPV wiem ze bedzie dzialac. pisalem otym powyzej. jednak ja chyba pojde z tym do samsunga. mam rok gwarancji i nie chce jej stracic a tam za pare groszy zrobia mi to i bez utraty gwarancji

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Ja zrobiłem sam chociaż mam jeszcze 1,5 roku gwarancji ale podobno wgrywanie oficjalnych wersji nie powoduje utraty gwarancji, zawsze mogę sprobować wrócić do XEO i wtedy oddać do naprawy ale jak jest naprawdę okaże się jak się zepsuje i trzeba będzie oddać do serwisu 🙂 obym nie musiał 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

dzisiaj pojawila sie jakas aktualizacja na moim S7. liczylem ze moze ona cos zmieni ale niestety wificalling jak nie bylo tak nie ma ;(
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@Kamil Dodano tylko poprawki bezpieczeństwo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 1

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@Artur Czy coś wiadomo, kiedy w S7 Edge w sofcie dla polski (XEO) zostanie dodane VoLTE i VoWIFI? S8 i S6 już mają...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Posiadam s8 w ustawieniach mam włączoną opcje wifi calling w sieci z tego co dzwoniłem też i za nic nie chcę mi z tej opcji dzwonić żadną ikona w telefonie się na pasku nie pokazuje a telefon usilnie próbuje się połączyć przez sieć chociaż nie ma zasięgu.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

a probowales uruchomic telefon ponownie? powrot do ustawien fabrycznych? jak masz mozliwosc to upewnij sie w innym telefonie czy usluga dziala na twojej karcie sim. moze byc tak ze naniej masz jakis bład.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Z tego co przerabiałem na swoim S7 (SM-G930F):

 

- wymagana jest karta SIM  LTE (z docinaną miałem problemy)

- na telefonie (obecnie) musi być zainstalowane oprogramowanie Orange (OPV)

- konieczny jest kontakt z operatorem w celu aktywowania usług WiFi Calling oraz VoLTE

- po aktywacji i zrestartowaniu telefonu usługi powinny być już aktywne

 

Telefon kupiłem z oprogramowaniem BTU, bez problemu zainstalowałem OPV. Instalacja Odinem nie zmieniła stanu urządzenia (Oficjalny). 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

to super ze Ci sie udalo;) szkoda ze nadal nic nie wiadomo co z XEO, moim zdaniem takie rzeczy wgl nie powinny miec miejsca. tyle kasy na telefon a problemy zeby dzialaly wszystkie uslugi. ciekawe kiedy to sie zmieni i bedzie mozna w pelni korzystac z uslug nie ingerujac w oprogramowanie

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

a ja sobie pozwolę zapytać raz jeszcze, bo już dawno moje pytanie zadane zostało bez konkretnej odpowiedzi, czy i ew. kiedy A5 2016 z VoLTE i WiFi Calling? 🙂