Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur dzięki za szybką odpowiedź ale powiem szczerze - liczyłem, że jednak uda się ten problem rozwiązać.

Dokładnie 3 lata temu był podobny problem, że po upgrade systemu i pobraniu ustawień operatora w magiczny sposób zginęła opcja wyboru 2G. Rozwiązaniem było wgranie innego ipcc.

Ktoś tu wspominał o petycji do Apple. Trzeba będzie tak zrobić

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@grze Apple ma swój specjalny, okrągły segregator na petycje, niestety.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


BiZoNX napisał(-a):

iPhone SE iOS 10.3. Problem taki że po opuszczeniu WiFi nie działa transmisja danych, pokazuje zasięg ale już nie wyświetla ani LTE ani 3G tylko gołe Orange. Problem jest powtarzalny, codziennie rano po wyjściu z domu tak mam. WoLTE i Wifi Calling jest włączone. Na 10.2.* wszystko było ok. Przełączenie w tryb samolotowy i spowrotem naprawia sytuację.

Nie wiem czy to jest problem softu czy operatora, ja tylko skorelowałem aktualizację z nową usługą sieci.


Mam dokładnie ten sam problem, co @BiZoNX, także korelacja prawdziwa. Co z tym zrobić? Pisać zgłoszenie @Artur ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


Artur napisał(-a):

@BiZoNX, jesteś pewny, że masz włączone VoLTE i WiFi Calling na iPhone SE? Z ostatnich informacji, które do mnie dotarły wynika, że na ten model te usługi w Orange nie są jeszcze dostępne...

 


Tak, 100% pewien. Zaktualizowalem iOS do 10.3.1 i dzisiaj problem nie wystąpił. Jest

nadzieja. 

 

 

 

 

 

IMG_0539.PNGIMG_0538.PNG 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


Artur napisał(-a):

@BiZoNX, jesteś pewny, że masz włączone VoLTE i WiFi Calling na iPhone SE? Z ostatnich informacji, które do mnie dotarły wynika, że na ten model te usługi w Orange nie są jeszcze dostępne...

 


Jak to nie ma tych usług? Na Waszej stronie:

http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004890470,article.html

jest napisane "iPhone: seria 6, seria SE, seria 7." 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur zapewne miał na myśli iPhone 5s


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Taaaak, przepraszam, musiałem w tym samym czasie przeglądać też wątki dotyczące 5s i stąd to "przejęzyczenie" 🙂 @Mareu, a jak u Ciebie? Wraca zasięg po wyjściu z WiFi?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur dostałem własnie odpowiedz na zgłoszenie, żeby zrobić reset ustawień sieci. Zrobiłem to, dam znać, czy rwie nadal jak opuszczę biuro 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Dzisiaj dostałem odpowiedz a raczej sam musiałem zadzwonić i zapytać w jakim stadium jest przepięcie dodatkowej karty pod inny nr i dowiedziałem się ze nie jest to możliwe gdyż dodatkowa karta może być tylko z nr głównym a co więcej nr głównego nie da się zamienić z którymś dodatkowym ...,

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Kurczę ja mam aktywne obie usługi - VoLTE działa bez problemu ale WiFi Calling nie. Łącze sie z WiFi i mam normalnie Orange i wachlarzyk z zasięgiem. Cos nie tak zrobiłem? iPhone 7 iOS 10.3
IMG_2484.PNG