Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur a jak z SMS/MMS na WiFi? Jest plan to zrobić? Nie żeby mi tego brakowało, bo prawie nie używam, ale z ciekawości pytam. Bardziej mnie interesuje działanie na prepaid w roamingu, ale na wakacjach i tak nie zamierzam do nikogo dzwonić bez potrzeby. 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Drogi Orange, nie popisaliście się w tej kwestii. Z góry skazaliście mnie na brak długo wyczekiwanej przeze mnie usługi WiFi Calling na iPhonie. Skorzystałem z Waszej super oferty Orange Abonament Wspólny i dobrałem sobie dodatkową kartę SIM do internetu - super sprawa. Szkoda tylko, że ta drobna kwestia uniemożliwia mi korzystanie z WiFi Calling bo ta dodatkowa karta SIM jest podpiętą pod mój numer. Już nie mówiąc o tym, że żaden konsultant z Działu Pomocy Technicznej na to nie wpadł. I dlaczego uniemożliwiacie podpięcie tej karty pod inny numer? Liczę na szybkie rozwiązanie tego problemu, bo pewnie takich osób jak ja jest sporo... Rozczarowujące!!!!

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur, czekać będę bo jakie mam wyjście? 😉 Nie zmienia to faktu, że nadal muszę wybywać przed dom, aby porozmawiać. Dobrze, że wiosna przyszła. 😄

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Rogi, nie wiem jeszcze czy planujemy udostępnienie SMS/MMS na WiFi i też jestem ciekawy. Sprawdzę i wrócę tu 🙂

 

@Dariuszeczek, fajnie, że dzięki informacjom tutaj dowiedziałeś się co może blokować nowe funkcje. Dzięki, że podzieliłeś się z nami opinią - weźmiemy pod uwagę.

 

Jeśli chodzi o szukanie rozwiązania i "obejścia" ograniczeń technicznych to czasami może to być możliwe, ale sytuacja musi być sprawdzona na konkretnym numerze i dlatego potrzebny jest kontakt z BOK (przez aplikację Mój Orange połączenie jest bezpłatne).

 

Jeśli kontaktowałeś się z BOK i nie udało się znaleźć rozwiązania dla Twojej konfiguracji usług to znaczy, że niestety na chwilę obecną nie będzie możliwe korzystanie z nowych funkcji.

 

@Pathfinder, częstsze wychodzenie na zewnątrz mi na pewno zrobiłoby dobrze 😛 Dziękuję, że podchodzisz ze zrozumieniem 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Tez jestem Ciekawy kiedy będzie można wysyłać SMSy przez VoWiFi  bo jak na razie T-Mobile was wyprzedza!!!!  Artur powinniście się wstydzić  bo według dużego  grona osób oferujecie okrajana usługę mam nadzieje ze zostanie udzielona odpowiedz w tej kwestii Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 7
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Artur jeszcze jedno pytanie: czy do rozmów VoLTE i WiFi Calling używane są te same kodeki, czy może VoLTE zawsze będzie miało lepszą jakość połączenia (dźwięk jeszcze czystszy) niż WiFi Calling?

I ew. jak ma się jakość WiFi Calling do Voice HD po 3G?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Też mam dodatkową kartę i ten sam problem. Chciałoby się korzystać z WiFi Calling ale trudno zrezygnować zdodatkowej karty sim... Ech...

Poczekam. Może coś wymyślą 🙂

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Kurcze, @Buchel, trudne pytania zadajesz 😄 Postaram się dowiedzieć czegoś i w temacie kodeków 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Mnie na bok poinformowano, ze karta zostanie dopięta do innego nr tak aby uwolnić ten główny. Tutaj wyczytałem ze trzeba czekać do końca okresu rozliczeniowego. No chyba ze jednak tak się nie da?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Greg3 karta zostanie dopięta do innego numeru wraz z nowym okresem rozliczeniowym, inaczej sie niestety nie da.