Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

Może ustawienia dla t-mobile zostały dodane w którejś z poprzednich wersji iOS i wystarczyło aktywować je nowymi ustawieniami sieci? Tego nie wiem i trzeba byłoby zapytać t-mobile, ale oni chyba nie mają społeczności, w której tak jak w Orange można otwarcie zapytać, prawda? Emotikon: Szczęśliwy

 

Cierpliwości, doczekamy się 🙂

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE na iPhonie

Czekamy z niecierpliwością! 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE na iPhonie

Pytanie do eksperta - w iPadzie mam dodatkową kartę SIM do korzystania ze wspólnego pakietu danych z mojego abonamentu. Własnie czytam na podstonie Oragne poswięconej wificalling (http://www.orange.pl/wificalling) że ta usługa wyklucza włacznie VOWIFI. Czy wraz z wprowadzeniem VOWIFI dla iPhone to ogranicznie zostanie zniesione? Napewno jest wielu użytkowników którzy w ramach abonamentu dostali dodatkową kartę SIM tak jak ja.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE na iPhonie

Ja również byłbym wdzięczny o doprecyzowanie zapisu: "Klienci usługi Dodatkowa Karta SIM nie mogą korzystać z VoLTE i WiFi Calling". Czy chodzi o brak możliwości korzystania z usług na tej dodatkowej karcie (co wydaje się być logiczne)? Czy też o brak dostępu do wspomnianych usług na wszystkich numerach klienta posiadającego na swoim koncie dodatkowego SIM-a (co wydaje się być dziwne)? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

Obawiam się, że nie @Szymon_W 😞 Aktualnie na Samsungach Galaxy S7 też jest to wymaganie, czyli jeśli ktoś chce korzystać z WiFi Calling to musi wyłączyć Dodatkową kartę SIM...

Póki co, ze względu na ograniczenia od strony technicznej nie jesteśmy w stanie uruchomić obu usług na raz na tym samym numerze. Zdajemy sobie sprawę, że to ograniczenie i wolelibyśmy, aby tak nie było, postaramy się w przyszłości jakoś to "obejść".

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE na iPhonie


Artur napisał(-a):
Póki co, ze względu na ograniczenia od strony technicznej nie jesteśmy w stanie uruchomić obu usług na raz na tym samym numerze.

Nie rozumiem. 😞

 

Proszę o wytłumaczenie na moim przykładzie. Mam Smart Plan LTE Wspólny (http://www.orange.pl/kid,4004383787,id,4004384253,article.html), tj. 1 numer główny + 2 numery głosowe + 1 dodatkowa karta SIM tylko do internetu. Czy dodatkowa karta do internetu ma ten sam numer co główna? Czy to znaczy że na pozostałtych numerach głosowych (plan LTE Dodatkowy) mogę uruchomić VoLTE?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE na iPhonie

Mam dokładnie tą samą konfiguracje co @Duke

Miałem przez chwile SGS7 i własnie przez tą dodatkową kartę 

SIM nie było możliwe uruchominie VOLTE na samsungu Emotikon: Smutny


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

VoLTE na iPhonie

Czy wyłączenie dodatkowej karty SIM jest możliwe przez Mój Orange, czy muszę udać się do salonu? Wkrótce przesiadam się na S7 Edge i chętnie skorzystam z dobrodziejstw VoLTE/VoWiFi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

VoLTE na iPhonie

Probowalem przesiąść się na S7 edge z iPhone 6s Plus - niestety, 2 tygodnie wytrzymałem 🙂 Zakrzywiony ekran wygląda pięknie ale był dla mnie też przekleństwem - co chwile trzymając telefon "naciskałem" krawędzie i wyoływałem menu, albo wracałem do innego. Jak dla mnie niepotrzebny bajer który tylko "wygląda". Pozatym Samsung/Android zrobił ogromny krok na przód jeśli chodzi o oprogramowanie, w końcu da się tego używać (android 7.0)  Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE na iPhonie

No to się doczekaliśmy. 🙂 Mamy nową wersję iOS-a a wraz z nią VoLTE i WiFi Calling na iPhonie. Zabieram się do testowania...